Натхненні історії, ТОП-10 завидних холостяків Рівного, корисні поради, – чим дивує новий випуск журналу “РІВНЯНИ”

квиток на автобус
Щасливе
Провидиця
30.10.2018  12:00

Наприкінці жовтня світ побачив новий випуск журналу “РІВЯНЯНИ”. З нагоди виходу свіжого випуску глянцю відбулася урочиста презентація, на яку запрошені герої журналу, партнери та друзі видання.

В дружній атмосфері присутні розділити з творчим колективом свято виходу нового випуску журналу та привітали глянець з другою річницею з дня заснування.

Цього разу герої обкладинки журналу – відомі футболісти Володимир Петрович та Богдан Новаки. Чоловіки приємно вражені тим, що і спортсмени можуть прикрашати обкладинку відомого глянцю і подякували за неймовірний досвід та позитивні емоції під час підготовки матеріалу.

Також друзів, партнерів та героїв публікацій під час презентації чекали святкові подяки та вручення нового випуску журналу. А також всі присутні взяли участь у святковій лотереї від партнерів презентації видання – стоматологічної клініки “DentaМеd”. Тепер переможці лотереї матимуть можливість отримати послугу відбілювання зубів у “DentaМеd” абсолютно безкоштовно.

Барвисті світлини, натхненні історії, життєві долі, цікаві пропозиції – це те, що ви знайдете на сторінках нового випуску журналу. А також ми розповідаємо про людей, які своєю працею змінюють обличчя нашого міста; про тих, хто нині розбудовують нашу область та країну; про допомогу рівнян для героїв антитерористичної операції та ще багато цікавого.

“Родзинкою” жовтневого глянцю став спецпроект “ТОП-10 найзавидніших холостяків Рівного”. Хто став переможцем і отримав титул ТОП-холостяка – читайте у журналі “РІВНЯНИ”.

 

ПАРТНЕР ПРЕЗЕНТАЦІЇ

DentaМеd (ДентаМед), стоматологічна клініка

Протезування зубів Рівне, хірургічна стоматологія, імплантологія Рівне, ортодонтія, реставрація зубів, лікування пародонтозу

, , , , , переглядів: 2 134Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *