Нацбанк рекомендує бізнесу перейти на розрахунки в євро

квиток на автобус
Щасливе
Провидиця
23.05.2017  12:07

Національний банк України пропонує бізнесу перейти на розрахунки в євро. З такою пропозицією виступила заступник голови НБУ Катерина Рожкова на круглому столі в понеділок, організованому FinClub.

Вона пояснила очікування тим, що зараз в Україні активно впроваджуються євродирективи.

“Ми вже внесли багато змін в нормативно-правову базу, багато змін ще готуємо, в тому числі щодо комплаенса. Як тільки ми імплементуємо все заплановане, нам буде простіше працювати з банками єврозони”, – каже Рожкова.

Як рівнянам заробити влітку: кого шукають і скільки платять

Як зазначається, банкіри готові підтримати ініціативу.  Втім, перевести всі контракти в євро неможливо. “Азія, Південна Корея, Японія, Китай не хочуть переходити на розрахунки в євро. Тільки долари”, – зауважила голова наглядової ради банку “Конкорд” і процесингового центру ProCard Олена Соседка.

Більш того, після відкриття коррахунків в євро в європейських банках з часом в українських установ виникнуть ті ж проблеми, які зараз з’явилися з американськими контрагентами.

“Більшість європейських банків, маючи дочірні банки в США, будують однакові системи контролю. І якщо перевести платежі в євро, матимемо ті ж питання”, – попереджає заступник голови правління ТАСкомбанку Максим Земляний.

гроші

, , , переглядів: 979Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *