Найкращі програми кредитування для розвитку бізнесу

Регіонтехсервіс
Щасливе
10.09.2018  15:33

Найкращі програми кредитування для розвитку бізнесу

     Кожен підприємець знає, що успіх власної справи залежить від ідеї та власних старань та навичок її втілити. Крім власне хорошої ідеї, необхідно заручитись підтримкою оточуючих, які готові будуть підтримати в період старту та інвестиції для втілення задуманого. Нажаль, наявність коштів не завжди може відповідати потребі. Не потрібно чекати та побиратись по світу – в ПриватБанку відкрито можливість отримати фінансування для підприємців на будь-який задум чи проект. Тож настав час розпочинати справу та втілювати найграндіозніші мрії!

    Наймаштабнішою, а отже і головною програмою підтримки підприємництва є Національна програма «КУБ». Вона була запроваджена ПриватБанком з метою підтримки малого та середнього бізнесу в Україні. За цей час до програми приєдналося 33 000 підприємців, з яких понад 20 000 саме зараз мають кредити «КУБ». Сьогодні загальний обсяг фінансування підприємців становить 4,2 млрд грн.

    Нова технологія швидкого кредитування – ліміт «Підприємницький», нещодавно запроваджено у ПриватБанку для приватних підприємців. Вона дає можливість малому бізнесу використовувати позикові гроші в сумі до 100 тис. грн з пільговим періодом до 55 днів. «Підприємницький» не вимагає обов’язкового погашення ліміту протягом 30 днів, як класичний ліміт на рахунок. Згідно з умовами програми кредитування, повністю погашати заборгованість доведеться в строк 365 днів з моменту її виникнення. А розмір обов’язкового щомісячного платежу клієнти зможуть самостійно регулювати через Інтернет, але не менше за 10% від суми заборгованості. Після закінчення пільгового періоду процентна ставка за «Підприємницькими» лімітами становитиме 2,5% на місяць.

    Програма  «Лізинг для бізнесу» в ПриватБанку дає можливість отримати авто, обладнання чи техніку в кредит на строк до 5 років за ставками від пільгових 0,01% за партнерскими програмами до стандартних 19% річних. У разі купівлі в кредит агротехніки в ПриватБанку діють програми державної компенсації від 25% до 40% вартості техніки чи обладнання українського виробництва. Додатково для фермерів, які обробляють до 500 га землі, діють програми компенсації відсотків за кредитами (АгроКУБ, кредитні лінії, кредити на купівлю будь-якої техніки, у тому числі імпортного виробництва), за умовами яких позичальник сплачує ставку від 1% річних.

    Завдяки кредиту «Бізнес-розстрочка» підприємці зможуть вирішити питання придбання або оновлення застарілих, неякісних основних засобів та забезпечити ефективний розвиток підприємства. Кредити надаються на комерційну нерухомість, автотранспорт (вантажний, пасажирський, легковий) та спецтехніку, сільськогосподарську техніку, причіпне та навісне обладнання, нове виробниче обладнання.

    Особливими перевагами у використанні продукту «Бізнес-розстрочка» є можливість довгострокового фінансування на розвиток бізнесу з чітким графіком погашення. Найголовніше – не вимагається додаткова застава. Забезпеченням кредиту буде виступати тільки майно, на придбання якого оформляється фінансування.

    Хороший фінансовий резерв на випадок непередбачених ситуацій можна зробити завдяки унікальному банківському продукту  «Кредит пiд заставу депозиту». Підприємці можуть отримати кредит для бізнесу під заставу вкладу фізичної особи зі ставкою всього 2% річних. Кредит може бути надано відразу ж під час оформлення нового депозиту.

    “Програми підтримки бізнесу, спрямовані на розвиток бізнес-ініціатив, допомагають нашим клієнтам, і насамперед – малому бізнесу, почати свій стрімкий розвиток, – розповідає директор Північно-Західного РУ Юрій Войтенко. – Сьогодні ми допомагаємо бізнесу рухатися вперед, уперше за багато років банк відкриває програми кредитування підприємців, розраховані на реалізацію довгострокових проектів розширення бізнесу. Місія ПриватБанку – відновити економіку країни шляхом розвитку малого та середнього бізнесу, підняти підприємництво на якісно новий рівень та створити мільйони нових робочих місць для всіх українців, які бажають працювати задля себе та своєї країни!”.

    ПриватБанк є найбільш «підприємницьким» банком України: з початку року кількість корпоративних клієнтів банку збільшилася на 160 тисяч, банк обслуговує понад 800 тисяч рахунків юридичних осіб і підприємців. За рік роботи в Україні програми підтримки підприємництва «КУБ» ПриватБанк профінансував понад 40 000 проектів малого бізнесу на суму 4.6 млрд грн. За даними дослідження банківського ринку, проведеного GFK Ukraine, рахунками та іншими послугами ПриватБанку користуються 58,4% юридичних осіб та 73,2% приватних підприємців.

     Щоб підприємцю відкрити рахунок на сайті ПриватБанку, достатньо бути зареєстрованим підприємцем і клієнтом ПриватБанку як фізособа (наприклад, мати картку чи депозит) та отримати ЕЦП у Приват24 для приватних клієнтів. Більше інформації про програму «КУБ» – https://kub.pb.ua/.

 

, , , , переглядів: 819




Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *