Найкращий подарунок в родині депутата Рівненської обласної ради – новина про очікування двійні

Гринюк Перевезення
Щасливе
03.01.2018

Найкращий подарунок в родині депутата Рівненської обласної ради – новина про очікування двійні

Родина Людмили та Олександра ВАСИЛЬЄВИХ особливо нічим не відрізняється від сотень інших родин, які проживають на Рівненщині. Попри те, що Олександр Васильєв – депутат Рівненської обласної ради, родина не відчуває у собі якоїсь зірковості, а називає себе звичайною. Але є одна особливість, яка точно вирізняє їх від решти – після 21 року, прожитого у шлюбі, родина поповнилася чарівними двійнятами.

Людмила та Олександр проживають у щасливому шлюбі вже 22 роки. У подружжя є старша донечка Наталя, яка вже закінчує школу. А цьогоріч у родині народилися чарівні двійнята – Василина та Павло.

На питання про те, чи планували вони поповнення, Людмила з посмішкою відповідає, що вони з чоловіком про це не думали, а от дочка не раз говорила, що хоче братика чи сестричку. Але тоді ніхто не міг подумати, що у Наталі відразу з’явиться і братик, і сестричка.

 

Тепер у родині новорічні свята є чимось ще більш особливим. Адже саме на Свято Миколая 19 грудня Людмила дізналася, що вагітна. А яким сюрпризом для жінки стало те, коли 30 січня на УЗД здивували новиною, що під серцем у жінки не одна, а відразу двоє діток!

– Не знаю, чому, але я відразу дуже позитивно до цього віднеслася. Навіть часто ловила себе на думці, чи це насправді реальність, чи це точно зі мною, – ділиться спогадами Людмила. – Вагітність минула швидко, за цей час я так багато дізналася про двійнят, близнят, їхній розвиток… Наші крихітки народилися 12 липня у день Петра і Павла. Тому Павлик обрав собі ім’я сам. (Посміхається — авт.)

 

Як впоратися відразу з двома дітьми, пані Людмила універсального способу не має. Знає тільки те, що до цього звикаєш сам, і діти з самого народження розуміють, що їх двоє. Інколи треба почекати, щоб поїсти, мама не може відразу двох носити на руках, але з підтримкою чоловіка та доньки все вдається.

– Зараз ми з чоловіком приїхали до Рівного, а дочка з Василиною та Павликом вдома, у Клесові. Вона з ними прекрасно справляється, і ми постійно жартуємо, що це готова господиня та ідеальна мама, – говорить Людмила.

 

Щодо планів святкування Нового року та Різдва Христового, то Васильєви планують зустрічати свята у родинному колі. Будуть зустрічати гостей, слухати колядки та збирати за одним столом кумів, яких у родини тепер стало вдвічі більше.

, , , , , ,

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *