Названо ім’я переможця проекту “Успішні рівняни»

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
25.09.2017  12:04

Названо ім’я переможця проекту “Успішні рівняни»

З нагоди свого професійного свята, Дня журналіста, і 25-річчя «ОГО», ми вирішили започаткувати новий проект – «Успішні рівняни».

Це не рейтинг «найвпливовіших» чи «найбагатших», яких зараз вистачає — це широке народне опитування, де самі мешканці Рівненщини називали імена людей, які своєю активною діяльністю в різних сферах заслуговують на тебе, аби іменуватися Успішними рівнянами.

Успішні рівняни, у нашому розумінні, – це мешканці або уродженці Рівного та Рівненщини, які або зараз працюють у нашому регіоні, або саме на Рівненщині відбувалось їхнє становлення як особистостей і професіоналів. Вони є відомими у політичній, громадській, бізнесовій, соціальній та культурній сферах, вони розвивають наше місто та область, впливають своєю діяльністю на Україну в цілому. Можливо, не кожен знає цих людей особисто, проте безумовно відчуває вплив їхніх ідей та вчинків на суспільство.

Проект відбувався у два етапи. Під час першого етапу шляхом опитування у мережі Facebook та на сайті «Рівняни» обрали 100 кандидатів на звання найуспішніших, найактивніших та найвпливовіших рівнян. Свою кандидатуру міг запропонувати будь-який інтернет-користувач. Другий етап – інтернет-голосування серед наших читачів, які й обрали серед запропонованого переліку 25 найуспішніших, на їхній погляд, людей Рівного.

Тепер ви маєте можливість дізнатися імена тих, кого рівняни вважають гідними носити звання «Успішні рівняни» та найголовніше – ім’я переможця проекту.

Переможець проекту “Успішні рівняни” – заступник міського голови Рівного, безпосередніій керівник Рівненського регіонального ЦНАПу Віталій Герман. 

За один рік він зміг реалізувати проект створення Рівненського регіонального центру надання адміністративних послуг та зробити його одним з кращих в Україні. Нині його досвід роботи, вміння об’єднувати навколо себе команду професіоналів та досягати найкращих результатів вже працюють на благо територіальної громади міста Рівне. Все це про Віталія Германа.

Саме за  нього громада Рівного та області віддала найбільше своїх голосів.

ІМЕНА 25 ПЕРЕМОЖЦІВ:

Віталій Герман

Анатолій Лук’янчук

Євангеліна Шмід

Юрій Супрунюк

Богдан Масовець

Оксана Лозова

Валерія Топчій

Надія Гладкевич

Сергій Ліщук

Микола Ніколайчук

Олександр Корнійчук

Оксана Ігас

Валерія Ратнікова

Віталій Скоцик

Микола Шустов

Віктор Мошинський

Любов Романюк

Віктор Данилов

Андрій Хотенко

Яна Зінкевич

Олена Хотенко

Ігор Пасічник

Тетяна Волкова

Юліана Попович

Світлана Богатирчук-Кривко

Вітаємо усіх переможців і дякуємо тим, хто вболівав, підтримував та голосував!

, , , , , переглядів: 4 880


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *