Не проголосували, але висловили довіру, – реакція на звіт заступника мера Рівного

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
17.05.2018  23:12

Не проголосували, але висловили довіру, – реакція на звіт заступника мера Рівного

Одне з питань, які розглянули депутати під час сесії Рівнеради – звіт про роботу заступника міського голови Рівного Віталія Германа.  Після коротких тез доповідача всі присутні могли задати питання про роботу заступника мера.

До цього, на першому пленарному засіданні сесії Віталій Герман роздав всім депутатам по примірнику звіту за рік роботи, тому уточнень та питань було не багато. Найактивніше “допитати” Віталія Ігоровича прагнув Олександр Чубай. Проте чи то до останнього питання він втратив “порох у порохівницях” чи просто вже трохи “перегорів”. Адже його питання були поверхневими і часом навіть викликали посмішку у присутніх.

Свої конструктивні пропозиції щодо роботи міського ДАБі, яке знаходиться в підпорядкуванні Віталія Германа, висловив начальник обласного ДАБі Ігор Мічуда. Вирішити суперечливі питання щодо роботи управління пообіцяв як міський голова Володимир Хомко, так і сам Віталій Герман.

Зрештою в сесійній залі депутати почали висловлювати свою підтримку заступнику мера та оцінювати його діяльність тільки з позитивного боку.

фото Радіо Трек

Так, Святослав Євтушенко характеризував діяльність Віталія Германа тільки позитивно і зауважив: «Хто працює, того й поганяють». Міський голова Володимир Хомко наголосив: «Очевидно, що Герман зробив в 5 разів більше за рік роботи, ніж його попередники за вісім років. Він налагодив контакт з громадськістю, спільно з рівнянами вирішує спірні питання і немає сумнівів, що ця людина – на своєму місці».

Відзначив співпрацю зі ЗМІ Віталія Германа депутат Олександр Курсик, який і сам працює у медіа-сфері: «Він створив хорошу команду і з цими людьми приємно спілкуватися, співпрацювати. Вони – втілення позитивного образу, бренду нашого міста».

А голова земельної комісії Людмила Туровська наголосила, що саме завдяки Віталію Герману у місті ефективно запрацювала архітектурно-будівельна рада, в якій засідають не три-чотири архітектори, а мінімум 50 чоловік, включаючи громадськість і журналістів. Тим самим в обласному центрі є відкрита можливість зрозуміти, що і де в місті буде будуватися.

Цього пленарного засідання депутати не голосували за проект рішення по звіту Германа, адже розійшлися на перерву, щоб засідати в комісіях, але в сесійну залу так і не повернулися…

, , , , переглядів: 1 397Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *