Не виходила на зв’язок декілька тижнів: знайшлася 19-річна рівнянка

Щасливе

Учора додому повернулася 19-річна рівнянка, яка не виходила на зв’язок упродовж трьох тижнів.

У поліції повідомили, що цьому сприяли небайдужі люди, які побачили інформацію про розшук дівчини у ЗМІ й звернулися до правоохоронців.

Із рівнянкою провели профілактичну бесіду щодо належної поведінки та недопущення подібних випадків у майбутньому.

Нагадаємо,  21 листопада до поліції із заявою про зникнення доньки звернулася жителька обласного центру. Вона розповіла, що дівчина зникала і раніше, втім, поверталася.

, , Переглядів: 564

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *