Нідерланди виділили 600 тисяч євро для вирощування салату на Львівщині

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
04.04.2017  12:20

У місті Буськ, на Львівщині, 3 квітня відкрили другу чергу теплиць компанії “Галіція Грінері”. На гроші інвесторів тут уже спорудили дві теплиці, де вирощують різні види салату за методом так званої сухої гідропоніки. Таким чином в Україні салат вирощують саме у цих теплицяхповідомляє прес-служба Львівської ОДА.

На відкритті був присутній посол Королівства Нідерландів в Україні Кейс Кломпенхауер. «На сьогодні попит на салат набагато більший, аніж постачання і мені здається логічним інвестувати у подальший розвиток виробництва та підприємства», – заявив він.

Рівненська компанія виробила тримільйонний лічильник газу

У парниках ТзОВ “Галіція Грінері” площею 4800 метрів квадратних, вирощують 6,5 тисяч кілограм салату або 45 тисяч штук на тиждень.

«Треба сказати слова вдячності тим людям, які повірили в Україну, тим людям які репрезентують сьогодні нове виробництво , нове тепличне господарство. І справа навіть не в 600 тисяч євро, які про інвестовані в цей проект, хоча це дуже велика сума. Це ще один крок до цієї загальної суми в 2,5 мільйони, які тут створили декілька десятків робочих місць. Справа тут в першу чергу в довірі, яку має бізнес Нідерландів сьогодні до України»  – зазначив у своєму виступі голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

ПриватБанк оголосив кредитні канікули малому агробізнесу

 

фото: Львівська обласна  державна адміністрація

Галіція Грінері

, , , переглядів: 1 075Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *