“Ніякої багатоповерхівки замість гаражів”, – влада запевнила рівнян

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
02.05.2018  23:15

“Ніякої багатоповерхівки замість гаражів”, – влада запевнила рівнян

Сьогодні, 2 травня, ініціативна група мешканців будинків на вулиці Млинівська 33, 37, 39, 41, які є власниками незаконно встановлених гаражів, прийшли пікетувати представників місцевої влади.

Люди стверджують, що до них дійшла інформація про те, що їх незаконні гаражі  зносять для того, щоб побудувати на цьому місці будинок.

Усі побоювання власників незаконних споруд розвіяв заступник міського голови Рівного Віталій ГЕРМАН, він пояснив:

  • Закон один для всіх! Усі незаконно встановлені гаражі у Рівному будуть демонтовані. Це лише питання часу. А щодо побоювань мешканців вулиці Млинівська, то це не більше, ніж чутки. На місці незаконних споруд буде проведено благоустрій прилеглої території, велосипедна доріжка, тротуар для пішоходів. Генплан благоустрою цієї території незабаром оприлюднимо.

Крім того, заступник мера наголосив, що власники незаконних гаражів не повинні мати проблем з місцем для стоянки своїх авто після демонтажу гаражів. Адже через дорогу в радіусі доступності 50 метрів є порожня автостоянка. Оплата за добу 12 гривень, якщо за місяць 280 гривень. Стоянка цілодобово охороняється. Нижче по руху в сторону Млинова за 200 метрів поруч із перехрестям вулиць Млинівська і Макарова іще одна напівпорожня стоянка, там ціна дещо дешевша за добу і становить 10 гривень.

  • Стоянки у місті Рівному напівпорожні, проте прибудинкові території багатоквартирних житлових будинків спільного користування захаращені незаконно встановленими гаражами. Так не повинно бути, – наголосив Віталій ГЕРМАН.

 

 

, , , , , переглядів: 1 805


Один коментар
  1. Стаття не відповідає дійсності, факти перекручені… тротуар там і так є, велодоріжка на сто метрів не змінить нічого. Зате мер заробить грошенят. Стоянка не крита, відповідно поставити туди мото транспорт на зиму в здоровому глузді ніхто не буде.
    А про те що для нового будинку рознесуть дитячий майданчик і прокладуть дорогу під вже існуючим будинком ні слова…добре відпрацьовуєте свій хліб, “журналісти”

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *