Номери гарячої лінії Рівненської міської ради (+КОНТАКТИ)

квиток на автобус
Щасливе
24.02.2022  13:17
Гаряча лінія Рівненської міської ради працює в цілодобовому режимі. Зараз рівняни мають дуже багато питань, що стосуються військового стану, споруд цивільного захисту та правдивості тієї чи іншої інформації.
Для того, щоб не було паніки – нагадуємо усі контакти гарячої лінії Рівненської міської ради:
▪️096 333 1553
▪️099 333 1553
▪️ 636395
▪️1553 (тільки зі стаціонарних телефонів)
Зберігайте спокій та бережіть себе.
, , , , , переглядів: 5 060


На правах реклами


Кількість коментарів: 4
  1. З Канади. Шукаємо звьязок щоб направити допомогу переселенцям, біженцям. Будьласка відпишіть до +1 519-280-0784 Наталья Муляр https://www.facebook.com/nataliya.mulyar/
    також https://www.facebook.com/olena.germash Олена Гармаш. Треба картку номер куди скинути гроші для допомоги яку ви можете придбати самі. Будьласка, текстом шліть лист ваших потреб на мій мобільний напряму. У нас усі перемови з Україною безкоштовні. Слава Україні

  2. Доброго дня! Проживаємо по вул. С.Бандери, 69А. Вже два тижні не працює ліфт. Як сказала Управляюча компанія “Чистота і порядок” вина в цьому лежить на ПрАТ “Рівнеобленерго” (пошкодження силового кабелю). Дзвінки зі скаргами в ПрАТ “Рівнеобленерго” не дають ніяких результатів. Кожного разу знаходиться причина відкладення робіт, на сьогодні – це погана погода. А в будинку проживає багато пенсіонерів (є і з паличками) та молодих мам з грудними дітьми. Вони стали заручниками будинку, бо не в магазин вийти, ні по справах. Будь ласка вплиньте на ситуацію.

  3. Буковинська, 3 з 11-00 21.11.22р. без електрики. Будинок з власною котельнею і водопостачанням. Усе не працює в результаті. Навколишні будинки світяться, а у нас повний колапс. І це не вперше. Прийміть міри по розподілу електрики.

  4. Прошу надати інформацію. Які рішення пропонує Рівненська міська ради для людей з інвалідністю (паралізованих та тих,які не можуть самостійно пересуватись) на випадок відключення опалення. Чи є облік/реєстр таких осіб? Які контактні дані осіб, відповідальних за ці питання?
    Як впевнитись, що відповідні органи місцевої влади поінформовані про наявність конретної особи з інвалідністю та готові надати допомогу у випадку потреби?
    З повагою, Олександр

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *