Нові кредитні програми та компенсації – нові можливості розвитку агробізнесу в 2019 році 

Щасливе
19.07.2019  16:21

ПриватБанк долучився до програми підтримки українського сільгоспвиробника. За допомогою доступних кредитних програм ПриватБанку аграрії отримали можливість за короткий час отримувати кошти для купівлі с/г техніки та інших матеріалів, необхідних для якісного вирощування і збирання врожаю. Банк активно надає лізинг для оновлення основних засобів виробництва, а також видає кредити для поповнення обігових коштів.

ПриватБанк кредитує українських сільгоспвиробників за трьома програмами пільгового фінансування: «АгроКУБ», «Лізинг сільгосптехніки» та «Агросезон». Крім цього, ПриватБанк є уповноваженим банком з компенсації з держбюджету 25% вартості придбання сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва.

Як повідомили у ПриватБанку, в 2018 році було профінансовано малий та середній бізнес Рівненщини більш як на 20 млн грн. Більше 150 підприємців регіону отримали кредитування за програмою “КУБ”, серед яких і 50 фермерів.

Із початку літа аграрії вже скористалися перевагами програми «АгроКУБ» Максимальну суму кредиту «АгроКУБ» збільшено до 2 000 000 грн.

І вже з 1 лютого  наш клієнт платить перші шість місяців за кредитною ставкою 1,8%, а вже інші шість місяців – лише 1,6%. Після подання заявки фахівці оцінюють попередні ризики і допомагають здійснити оформлення позики. Аграрію надаються гроші для реалізації фінансування на придбання необхідної с/г техніки, пального, насіння та інших необхідних складових агробізнесу. Саме для аграріїв регіону ПриватБанк пропонує особливі умови кредитування на термін до 12 місяців. Особливість “АгроКУБу” – це можливість отримати сезонні “кредитні канікули”. Згідно розробленої програми можливо погасити кредит таким чином: перші 6 місяців виплачувати тільки відсотки, решту 6 місяців – суму боргу з відсотками рівними частинами. Також агровиробники можуть взяти участь вже в п’яти державних програмах, спрямованих на підтримку агробізнесу.

Програма «Лізинг сільгосптехніки» надає аграріям відчутних переваг. Термін лізингу складає 5 років, а сума – від 250 тис. до 20 мільйонів гривень, охоплюючи тим самим як малі фермерські господарства, так і потужні агропідприємства. Дізнатись умови лізингу в ПриватБанку на с/г техніку вітчизняного і імпортного виробництва та провести попередній розрахунок платежів за договором лізингу можна на сайті банку.

Кредитна лінія «Агросезон» передбачає фінансування аграріїв протягом поточного сільськогосподарського циклу. Аграріїв кредитують під закупку посівного матеріалу, добрив, засобів захисту рослин, паливно-мастильних матеріалів, на ремонт сільгосптехніки, обладнання тощо. Погасити такий кредит можна за гнучким графіком з урахуванням сезонного характеру. Тобто, борг можна розділити на конкретні місяці, зручні для аграрія для здійснення виплат (грудень – 20% від загальної суми, січень – 30%, лютий – повна виплата, закриття кредитної лінії). Відсоткова ставка по даній програмі стартує всього лиш від 19% річних.

Для українського агробізнесу діє спеціальна програма з придбання сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва з компенсацією 25% її вартості з держбюджету. ПриватБанк став уповноваженим банком державної програми компенсації, через який повинна проводитися оплата техніки та обладнання. Усього в бюджеті на 2019 рік на дотації аграрним виробникам передбачено 7 млрд грн.

У 2019 році ПриватБанк планує спрямувати на підтримку малого бізнесу понад 8 млрд грн. ПриватБанк обслуговує в агросекторі понад 12 тис. юридичних осіб та 3,5 тис. приватних підприємців. Частка ринку фінансової установи в цій галузі – 44% (за обслуговуванням рахунків). Детальна інформація про проект «АгроКУБ» та можливість заповнити заявку для отримання фінансування – за посиланням: kub.pb.ua.

, , , переглядів: 728
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *