Нові можливості в додатку “Резерв+”: бронювання, відстрочка та електронне направлення на ВЛК

Щасливе
23.06.2024  09:00

У додатку “Резерв+”, який активно розвивається Міністерством оборони України, планують впровадити нові функції, які значно полегшать процес взаємодії громадян з військовими структурами. Заступниця міністра оборони з питань цифрового розвитку повідомила про наступні нововведення:

– Оформлення відстрочки – громадяни зможуть отримувати інформацію про можливість відстрочки та оформляти її безпосередньо через додаток.
– Бронювання– запровадження функції бронювання місць та інших військових ресурсів.
– Електронне направлення на ВЛК – нововведення дозволить отримувати направлення на військово-лікарську комісію у цифровому форматі.
– Онлайн курси – додаток надасть можливість проходити онлайн курси, що полегшить підготовку та підвищення кваліфікації.

Ці нововведення спрямовані на те, щоб зробити додаток “Резерв+” своєрідним “ТЦК у смартфоні”, значно спрощуючи адміністративні процеси для військовослужбовців та громадян.

Основні причини відмови перереєстрації авто в Дії

Заступниця міністра також повідомила про значний прогрес у впровадженні додатку серед громадян. Наразі вже 1 млн 700 тис. громадян оновили свої дані через “Резерв+”. Цікаво, що з них близько 26 тис. осіб зробили це за кордоном, що свідчить про високий рівень інтеграції додатку серед українців, незалежно від їхнього місця перебування.

переглядів: 134


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *