Нові послуги та якісне обслуговування очікують рівнян у ПриватБанку в 2019 році

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
28.12.2018  11:07

Нові послуги та якісне обслуговування очікують рівнян у ПриватБанку в 2019 році

Кожен новий рік ми сприймаємо як початок здійснення найзаповітнішого. Звичайно, серед головних пріоритетів – бути фінансово успішним. Про завдання та нові банківські послуги, які дозволять клієнтам здійснити власні мрії, зробити кроки назустріч власному фінансовому благополуччю, ми дізнались у директора найбільшої банківської установи Рівненщини, лідера фінансового ринку України, директора Північно-Західного регіонального управління ПриватБанку Юрія ВОЙТЕНКА.

 Юрію Олексійовичу, цей рік став другим роком після зміни статусу ПриватБанку, як державного. Крім цього, вже промайнуло 25 років, як банк почав свою роботу на Рівненщині. Як змінилась робота у банку – з чого починається 2019 рік?

– За останні два роки в статусі банку з державною власністю ПриватБанк є одним із провідних драйверів позитивних змін розвитку банківського сектора. Програма трансформації ПриватБанку забезпечує зміцнення позицій на ринку сучасних банківських послуг та стабільно прибуткову роботу банку. ПриватБанк має найбільш високу серед державних банків рентабельність капіталу на рівні 31%, підтримуючи позитивну тенденцію зростання прибутковості банківського сектора України.

Ці 25 років для нас – це шлях розвитку, рух тільки вперед і щоденна праця на благо наших клієнтів. Після націоналізації банку наша діяльність не тільки ні на мить не припинилася, а навпаки – ми відкрили для себе нові можливості реалізації проектів, значно зросла наша клієнтська база, до нас приєдналося ще більше потужних клієнтів.

 

– Які пріоритети розвитку вбачаєте у Новому році, в чому полягає ваша місія?

– Наша місія полягає в чотирьох основних аспектах. По-перше, надавати фінансові послуги найвищої якості для наших клієнтів. По-друге, допомагати розвиватися економіці країни. І це насправді не просто слова, адже ми є найбільшим банком в Україні, від якого залежить економічна ситуація. Третя місія – зростання бізнесу – це ще один напрямок, в якому ми працюємо. Нам вдалося збільшити свою продуктову лінійку з кредитів, і тепер ПриватБанк активно кредитує юридичних осіб, зокрема і аграріїв. Четверта складова нашої місії – здійснювати мрії. Адже ми допомагаємо нашим клієнтами формувати власні мрії, а потім допомагаємо втілювати їх у життя.

Основним стратегічним завданням в Новому році ми бачимо в переведенні клієнтів на дистанційне обслуговування. Для цього під час обслуговування у відділеннях наші спеціалісти допомагають клієнтам здійснювати банківські операції самостійно. Завдяки розгалуженій системі банкоматів і терміналів самообслуговування, а також маючи найкращий онлайн-банкінг у країні – Інтернет-банк Приват24, наші банківські послуги можна отримувати цілодобово онлайн у режимі 24/7/365 у будь-якій точці світу. Крім цього банк залишається провайдером світових інноваційних технологій. Саме ПриватБанк першим в Україні забезпечив можливість оплати через смартфон Apple Pay та Google Pay.

 

– Ваша діяльність на Рівненщині та і в Україні в цілому носить соціальну складову. Розкажіть детальніше про соціальну роботу ПриватБанку?

– У ПриватБанку успішно працює благодійний фонд «Допомагати просто», який створено сім років тому. Можна сказати, що на повну потужність наш фонд запрацював після націоналізації банку. Благодійниками нашого фонду є клієнти ПриватБанку, які погоджуються пожертвувати частину своїх коштів для допомоги іншим. Так, минулого року було зібрано близько 42 мільйона гривень. Благодійним фондом «Допомагати просто» на Рівненщині було реалізовано 4 проекти на суму понад 1,2 млн грн, завдяки яким медичні заклади області отримали надсучасне обладнання. Зокрема серед останніх проектів в рамках програми «Звичайне диво» в грудні для потреб відділення патології новонароджених та приймального відділення Рівненської обласної дитячої лікарні придбали Інфузійно-шприцевий насос та пульсоксиметр.

На жаль, хвороби не зважають на дату в календарі. Але ми хочемо, щоб Дід Мороз прийшов до всіх без винятку дітей. Тому ПриватБанк разом із партнером Mastercard вже вдруге організують новорічну казку для малечі. Першого січня у кожну обласну дитячу лікарню України, в тому числі і в Рівному, прийдуть помічники Діда Мороза із подарунками та гарним настроєм для дітей. Долучитися до акції «Звичайне диво» й почати новий рік із добрих справ може кожен клієнт ПриватБанку. Усе, що потрібно, – зареєструватися на сайті банку та розраховуватися карткою в магазинах, кафе та інших закладах. Після кожної купівлі з картки ПриватБанку списуватиметься ще одна гривня окремою транзакцією: якщо ви витратили 10 грн, то з картки спишеться 11 грн. А після завершення акції всі благодійники отримають звіт і зворушливі фото щасливих дітей.

На завершення хочу побажати здійснення у Новому році найзаповітніших мрій! Ми сприятимемо цьому! Дякуємо за підтримку в період становлення та розвитку. Ми разом прийшли нелегкі часи змін, та далі впевнено продовжимо шлях до успіху! Щиро вітаю з Новим роком та Різдвом!

, , , переглядів: 736
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *