Нові стимули для зростання агробізнесу створені на Рівненщині

Щасливе
03.10.2018  10:58

     ПриватБанк знизив ставки кредитування аграріїв. З вересня ставку кредитування для нових кредитів за найпопулярнішою в країні програмою підтримки малого бізнесу «КУБ» («Країна Успішного Бізнесу») та «АгроКУБ» знижено з 2% до 1,8% на місяць від початкової суми кредиту.

    Після подання заявки фахівці оцінюють попередні ризики і допомагають здійснити оформлення позики. Аграрію надаються гроші для реалізації фінансування на придбання необхідної с/г техніки, пального, насіння та інших необхідних складових агробізнесу. Саме для аграріїв регіону ПриватБанк пропонує особливі умови кредитування на термін до 12 місяців. Максимальну суму кредиту «АгроКУБ» збільшено до 1 000 000 грн. Головна перевага «АгроКУБу» – це можливість отримати сезонні «кредитні канікули». Згідно розробленої програми можливо погасити кредит таким чином: перші 6 місяців виплачувати тільки відсотки, решту 6 місяців – суму боргу з відсотками рівними частинами. Також агровиробники можуть взяти участь вже в п’яти державних програмах, спрямованих на підтримку агробізнесу.

     Крім цього, для оперативного поповнення обіговими коштами ПриватБанк запровадив нову технологію швидкого кредитування для приватних підприємців та фермерів, що дає можливість малому бізнесу використовувати позикові гроші в сумі 100 тис. грн з пільговим періодом до 55 днів. Після закінчення пільгового періоду ставка за лімітом «Підприємницький» становитиме 2,5% на місяць.

За два роки роботи програми «КУБ» ПриватБанк уже профінансував понад 40 тис. проектів малого бізнесу. З початку року загальний обсяг фінансування підприємців ПриватБанком становить 4,5 млрд грн. Більше інформації про програму «КУБ» – https://kub.pb.ua/. Детальніше про програми компенсацій для агробізнесу можна дізнатися на agro.pb.ua, а про кредитування в лізинг – на lizing.pb.ua

, , , , переглядів: 744
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *