Новому стадіону – нове ім’я: рівняни вимагають кардинальних змін

Щасливе
02.03.2018  14:00

Триває збір підписів за електронну петицію щодо створення наглядової ради громадськості по контролю за процесом реконструкції стадіону “Авангард” у м. Рівне, вул. Замкова, 34. Ініціатором ідеї виступив Валентин Дупак. 

Зміст петиції зводиться до трьох пунктів:

1. Сформувати наглядову раду громадськості, у яку увійдуть члени громади, що здатні провести аналіз виконаних замовником результатів (фахівці – будівельники, аудитори, економісти, юристи тощо). 

   2. Провести відкритий публічний конкурс по відбору кандидатур до вищезазначеної Ради.
    3. Надати членам Наглядової ради громадськості повний доступ до всієї проектно-кошторисної документації, яка стосується реконструкції стадіону “Авангард” у м. Рівне, вул. Замкова, 34.
Врешті, у соцмережі Фейсбук створено групу для активних громадян Рівного, які небайдужі до життя Рівного і готові долучитись до позитивних змін, запевняють адміністратори:
Ми не можемо залишити без контролю справу відродження рівненського “спортивного місця сили”, оскільки всім відома чиновницька машина не взмозі апріорі виконати ефективно покладений на неї обов’язок із реконструкції стадіону. Хабарництво, розкрадання громадських коштів та неефективні методи роботи – то, лише неповний перелік справжніх якостей місцевих чиновників… Стадіон “Авангард” – повинен отримати нове обличчя.
Ті руїни в центрі міста, що впродовж всіх років Незалежності є символом неробства місцевої влади, окрім нового обличчя повинні отримати також нове ім’я! Ми пропонуємо, взявши за приклад світові тенденції, після закінчення робіт із реконструкції надати стадіону ім’я – “АРЕНА-РІВНЕ”.
Назва стадіону, що її він носить на сьогодні, є радянською калькою, що повністю анулювала можливість самоідентифікації. Країна рад наплодила безликих “авангардів” по всім теренам неньки, від Луцька і до Луганска.
Ми вважаємо, що улюблений стадіон разом із новою зовнішністю повинен отримати також славну, гучну назву, що буде нести у собі поруч із частиною нашого міста також і влучну смислову нагрузку. Стадіон є місцем, де відбувають не тільки спортивні змагання та тренування, але й видовищні події (концерти, шоу-програми). Рівненський стадіон – повинен стати справжньою АРЕНОЮ – куди із захопленням буде спішити весь рівненський люд.
, , , , , переглядів: 3 235


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *