Новий очільник Рівненщини виходець з бізнесу, який цитує Андрея Шептицького

Щасливе
16.09.2019  11:36

У Рівненській ОДА відбувся Форум «Створення сприятливих умов для розвитку бізнесу через податкові та інституційні механізми». Робота форуму розпочалася з вітання нового голови ОДА Віталія Коваля з призначенням на цю високу посаду.

Сам Віталій Коваль зауважив, що йому дуже приємно розпочинати свою роботу на посаді очільника області зі спілкування з представниками бізнесу. Адже він, як виходець з бізнесу, зсередини знає, як важко долати бізнесу ті чи інші перешкоди.

  • Ми готові розпочати відкритий діалог влади та бізнесу. Між нами повинно бути розуміння, діалог, співпраця і не на словах, а в реальних справах, – зауважив голова ОДА. – Тепер представники бізнесу повинні бути впевненими в тому, що двері ОДА завжди відкриті для них. І ми всі разом візьмемо курс на швидкі перемоги бізнесу.

Після нагородження найсумлінніших платників податків та обговорення в рамках Форуму, очільник області перед тим як залишити роботу форму процитував Андрея Шептицького. Словами якого, як зазначив Віталій Станіславович, він керується у своєму житті: “Не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою, невтомною працею любіть Україну!”. І додав: “Любіть Рівненщину!”.

, , , , переглядів: 1 269
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *