Новий ЦНАП: де тепер ще можна отримати адміністративні послуги

Щасливе
17.10.2022  09:30

Новий ЦНАП: де тепер ще можна отримати адміністративні послуги

Півненський ЦНАП розширив кількість віддалених робочих місць. Тепер відкрито віддалене робоче місце  Центру надання адміністративних послуг у місті Рівному в ТРЦ «Happy Mall».
Тут Ви зможете отримати більшість послуг ЦНАПу у сфері реєстрації місця проживання, нерухомого майна, бізнесу, адміністративних послуг, інтегрованих послуг та ін. До прикладу, відвідувачі зможуть оформити низку найбільш затребуваних послуг таких як: зареєструвати або знятись з реєстрації місця проживання, оформити «пакунок малюка» та всі адміністративні послуги, пов’язані з народженням дитини, оформити допомогу для багатодітних сімей, зареєструвати нерухоме майно, зареєструвати фізичну особу підприємцем та багато інших! З часом тут можна буде оформити паспорт громадянина України та закордонний паспорт!
Відкриття віддалених робочих місць від Центру надання адміністративних послуг у ТРЦ «Happy Mall» забезпечить для мешканців району та прилеглих територій доступність, оперативність, своєчасність надання адміністративних послуг, мінімізує кількість процедурних дій та візитів, необхідних для їх отримання, тобто спростить життя кожної родини!
, , , , переглядів: 189
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *