Новим вивіскам бути, – підприємець програв суд рівненському міськвиконкому

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
13.06.2019  08:49

Новим вивіскам бути, – підприємець програв суд рівненському міськвиконкому

Тривалий час, практично 5 місяців, експертна група активістів та спеціалісти Управління містобудування та архітектури розробляли розробляли проект Порядку розміщення вивісок у місті Рівному. У документі визначено, що вкладено в саме поняття “вивіска”, які є вимоги до її змісту та освітлення.

13 листопада нові правила розміщення вивісок у Рівному затвердив міськвиконком. Маркетологи, юристи та архітектори, які працювали над розробкою порядку розміщення вивісок впевнені, що положення є надзвичайно лояльним.

Водночас в місті і досі є підприємці, які не готові до прогресивних змін та благоустрою міста. Так, 12 червня в окружному суді на вулиці 16 Липня пройшло слухання по справі оскарження правил розміщення вивісок.

В результаті після двох годин засідання суд все ж виніс своє рішення.

  • 12 червня 2019 року рішенням Рівненського окружного адміністративного суду у справі N 460/1/19 в задоволені адміністративного позову Пантелєєва Юрія Юрійовичу до Виконавчого комітету Рівненської міської ради про визнання незаконними та скасування рішень «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами» та «Про затвердження Порядку розміщення вивісок у місті Рівному» відмовлено повністю”, – говорить заступник міського голови Рівного Віталій ГЕРМАН.

Тож Рівне і далі буде рухатися в напрямку змін та створення свого справді європейського обличчя.

ВІДЕОЗАПИС СУДОВОГО ЗАСІДАННЯ

Суд по вивіскам.

Опубліковано Павлом Алексєвичем Середа, 12 червня 2019 р.

 

, , , , , переглядів: 7 755Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *