“Ну хіба ж це не чудо”, – рівняни тішаться “правильними” вивісками у місті

Щасливе
29.12.2018  14:00

13 листопада нові правила розміщення вивісок у Рівному затвердив міськвиконком. Маркетологи, юристи та архітектори, які працювали над розробкою порядку розміщення вивісок тоді запевнили, що положення є надзвичайно лояльним і тішилися тому, що їх зусилля були не даремними.

І справді довго чекати не довелося їх ідеї того, як привести місто до порядку поступово втілюються у життя. Адже вже є підприємці, які облаштовують вивіски згідно правил.

  • Черговий підприємець зробив вивіску згідно із новими стандартами. На скільки я знаю, то це заслуга дизайнера, що зміг пояснити юридичну необхідність та економічну ефективність існуючого дизайну в порівнянні із кричущо-вирвиглазними. Поки що план працює: потихеньку, крок за кроком місто оновлюється. І це все завдяки тому мізерному відсотку людей із гарним смаком та відчуттям краси, – говорить маркетолог Павло Алексєвич.

Рівняни такі ініціативи підприємців називають чудом, змінами місто на краще, перемогою і стверджують, що це справді дуже стильно виглядає.

 

, , , , переглядів: 1 676


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *