Обласний конкурс “Лідер якості Рівненщини” назвав переможців

Мисливсько-спортивний комплекс «Сокіл»
Щасливе
21.03.2017  11:52

Обласний конкурс “Лідер якості Рівненщини” назвав переможців

Обласний конкурс якості продукції, товарів та послуг “Лідер якості Рівненщини” наприкінці лютого визначив лідерів краю. Загалом за звання кращих боролось 40 підприємства та компаній області.

Удостоїтися звання «Лідер якості Рівненщини» – це справді почесно, – зазначив, вітаючи переможців конкурсу, голова обласної ради Микола Драганчук.

 – В цьому залі зібралися люди підприємливі, які віддають свою енергію, аби Рівненщина була на високому рівні розвитку. Незважаючи на труднощі, ви робите внесок у розвиток місцевої економіки. При цьому, думаєте не тільки про себе, область та державу, а й про наших дітей та внуків, які хочуть жити в якісному світі.  Пишаємося, що маємо багато підприємств, які знані далеко за межами нашого регіону і, навіть, за кордоном.  Недарма кажуть, що якщо рівненське – то добре. Бо це наше, українське.

Загалом почесними відзнаками нагородили 40 місцевих виробників. Кращих визначали в номінаціях: роботи та послуги, продовольчі товари, товари виробничо-технічного призначення, промислові товари для населення.

лідер якості

До прикладу, ТзОВ «Сталь-М» перемогло у номінації «Промислові товари для населення» за продукцію двері металеві протиударні вхідні в квартиру за опром зламу ІІ розряду міцності з класом вогнестійкості ЕІ – 30, а Державне підприємство «Рівненський експертно-технічний центр Держпраці» визнано переможцем у номінації «Роботи і послуги» (технічна діагностика та неруйнівний контроль). За підсумками конкурсу, до числа переможців потрапила і стоматологічна клініка DентаМеd. Завдяки перемозі у своїй номінацї, клініка тепер має можливість маркуватися унікальним логотипом конкурсу «Лідер якості Рівненщини».

Конкурс «Лідер якості Рівненщини» був започаткований минулого року. Його метою є забезпечення якості та конкурентоспроможності продукції місцевих товаровиробників, а також популяризації їхніх товарів.  Отримання відзнаки дає можливість переможцям маркувати свою продукцію спеціальним логотипом.

, , , переглядів: 1 109

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *