Одесит навчав рівнян, як стати босами у Instagram

18.02.2019

Одесит навчав рівнян, як стати босами у Instagram

У Рівному триває проект цікавих та корисних зустрічей “Бізнес-сніданки”. Цього разу навчати, як просувати власний бізнес та особистий бренд в інстаграм до Рівного приїхав одесит Артем Візарт.

Більше 80 людей зібралися суботнього ранку, щоб поповнити свій багаж знань про те, як захистити свій аккаунт від блокування чи злому; як вибирати блогерів для реклами; додатки для Instagram про які не знає 95% SMM-фахівців; як безкоштовно збільшувати охоплення та зацікавленість акаунту.

  • Сильні, радісні люди, які будуть наше майбутнє, майбутнє нашого міста та країни приходятьна Бізнес-сніданки, для того щоб ефективно провести свій час, познайомитися та поспілкуватися з новими людьми, отримати нову інформацію від експертів та використати її у своєму бізнесі та житті, – говорить організатор заходу Віталій ПІЗНЮР.

⠀Рівняни не приховують свого захвату від дійства і переконують, що отримані знання згодяться їм у роботі та для просування власного акаунту в соціальних мережах.

  • Бізнес-сніданок: шикарний формат – смачно снідаєш, спілкуєшся, знайомишся з новими цікавими людьми, отримуєш цікаву інформацію! Мені сподобалося так провести ранок суботи, – ділиться враженнями Віталій Гаврилюк.

А вже наступної суботи 23.02 ви дізнаєтеся як автоматизувати свій бізнес за допомогою чат-ботів у месенджерах та значно ефективніше та без збоїв, які іноді бувають у працівників.

💡 Деталі та реєстрація за посиланням: https://t.me/bb_rivne

До зустрічі на сніданку 👋

, , , , переглядів: 779Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

На Щасливому