“Одним словом цирк на дроті”, – заступник мера Рівного прокоментував зупинку ремонту вулиць Макарова і Шухевича

Щасливе
22.08.2018  06:34

В соціальних мережах жваво обговорюють новину про призупинення ремонту вулиць Макарова та Шухевича. Сталося це через те, що керівник обласного управління ДАБі Ігор Мічуда заявив, що технічний нагляд за будівництвом доріг на вулиці Макарова та Шухевича у Рівному здійснюють особи без необхідного сертифіката.

16 серпня керівник обласного управління ДАБІ видав припис про припинення робіт.

Такі дії керівника ДАБі заступник міського голови Рівного Віталій Герман вважає одним з методів дискредитації підпорядкованих йому виконавчих органів міської ради та справжнім “цирком на дроті”:

Мудрість – це коли ти все розумієш, але вже не засмучуєшся. Тому, не коментую безпідставні закиди очільника обласної ДАБІ пана Ігоря Мічуди і депутата міської ради Олександра Чубая та розпочату ними компанію із дискредитації підпорядкованих мені виконавчих органів міської ради і мене особисто, як заступника міського голови Рівного. 
Все проходить і це пройде. Тому, що розумію, чому відбуваються такі речі і для кого це потрібно. 
Будь-які труднощі – це іще один крок для здобуття досвіду і досягнення успіху.
Краще робочий час присвятити добрим справам.
Однак, є такі речі, які просто не розумієш…. 
Як вбачається із цього сюжету: вулиць Макарова і Шухевича у місті Рівному, просто немає….Це все дороги загального користування…. Печалька і чергова зрада! Чому це не так і для кого це цікаво, читайте далі.
Відповідно до частини першої статті 1 Закону України «Про автомобільні дороги» вулиця – автомобільна дорога, призначена для руху транспорту і пішоходів, прокладання наземних і підземних інженерних мереж у межах населених пунктів; автомобільна дорога – лінійний комплекс інженерних споруд, призначений для безперервного, безпечного та зручного руху транспортних засобів.
Згідно статті 8 Закону України «Про автомобільні дороги» автомобільні дороги загального користування поділяються на автомобільні дороги державного та місцевого значення. Перелік доріг державного значення затверджує Кабінет Міністрів України один раз на три роки. Перелік доріг місцевого значення, у тому числі їх ділянок, що суміщаються з вулицями міст та інших населених пунктів затверджують обласні державні адміністрації один раз на три роки.
Постановою Кабінету Міністрів України від 16.09.2015 N 712 затверджено Перелік автомобільних доріг загального користування державного значення.
Розпорядженням голови Рівненської ОДА від 11.12.2017 N 744 « Про передачу автомобільних доріг загального користування місцевого значення до сфери управління Рівненської ОДА» визначений перелік доріг загального користування місцевого значення Рівненської області.
Згідно вказаних нормативних актів вулиці Макарова і Шухевича у м. Рівному не є складовою автомобільних доріг загального державного чи місцевого значення та не зазначені як ділянки, що суміщаються з вулицями міста.
Висновок простий, це вулиці міста Рівного, а тому дії представників технічного нагляду Управління капітального будівництва та Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Рівненськоі міської, правомірні і це очевидно, а кваліфікаційні сертифікати інженерів з технічного нагляду є належними.
На мою думку, такі дії територіального підрозділу органу виконавчої влади підривають авторитет держави і не сприяють поверненню довіри громадян до влади в цілому.
Я спілкувався з робітниками, повірте вони не розуміють хто саме заборонив виконання робіт. Для людей влада одна, для них вона лише погана чи добра. З Києва, з області чи міста. Вони просто не розуміють і кажуть, що так не роблять і такого кіно іще ніхто не бачив і не чув…. одним словом цирк на дроті.

, , , , , , переглядів: 1 536
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *