Олег Омельчук: чемпіон Європи зі стрільби кульової

Щасливе
17.03.2024  13:00

Рівненський спортсмен Олег Омельчук, який став чемпіоном Європи зі стрільби кульової, отримав заслужене визнання від місцевих владних осіб. Голова Рівненської обласної ради, Андрій Карауш, та голова Рівненської обласної військово-цивільної адміністрації, Олександр Коваль, особисто привітали Олега та його тренерів Сергія Бондаря та Олександра Камінського з цією визначною перемогою.

Під час чемпіонату, який проходив у місті Д’єрі, Угорщина, Олег Омельчук виступав у складі збірної України та здобув три нагороди: «золото» у змішаній команді з Оленою Костевич у дисципліні стрільби з пневматичного пістолета на 10 метрів, «срібло» та «бронзу» у інших двох дисциплінах.

За ці видатні досягнення, Олегу Омельчуку був вручений грошовий сертифікат на суму трохи більше 50 тисяч гривень, а його тренерам Сергію Бондарю та Олександру Камінському — по майже 16 тисяч гривень кожному.

Це не перший раз, коли українські спортсмени вражають світ своїми досягненнями в стрільбі кульової. Вже у 2019 році наші стрільці виграли континентальний чемпіонат, а в 2014 році Олег Омельчук став переможцем чоловічого турніру з 10 метрів, а в 2021 році — з 50 метрів.

переглядів: 46


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *