Олександр Кохан став заступником голови Рівненської ОДА

Щасливе
17.03.2024  12:00

Рівненська обласна державна адміністрація оголосила призначення Олександра Кохана на посаду заступника голови. Це рішення, безсумнівно, викликало значний інтерес серед місцевих мешканців та представників влади. Хто ж такий Олександр Кохан, і чому його призначення вважається важливим для області?

Олександр Кохан – це досвідчений керівник з багаторічним стажем у сфері публічної служби та економіки. Він відомий своєю працелюбністю, високими професійними якостями та здатністю до вирішення складних завдань. За останні роки, очолював Сарненську районну адміністрацію, де продемонстрував великий успіх у впровадженні стратегічних розвиткових програм.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Рівному запустили новий маршрут: як курсує

Його призначення на посаду заступника голови Рівненської ОДА вже отримало підтримку голови області, Олександра Коваля, який підкреслив важливість досвіду та професійних якостей Олександра Кохана для подальшого розвитку регіону.

Олександр Кохан має вищу освіту за спеціальністю фінанси та значний досвід у банківській сфері, що додає йому додаткових переваг у роботі з економічним блоком обласної адміністрації.

У своєму першому зверненні до громадськості після призначення, Олександр Кохан заявив про свою готовність приступити до роботи та провести нараду з ключовими керівниками обласної адміністрації.

«За чотири роки я здобув певний досвід – бачу пріоритети, усвідомлюю стратегію і розумію проблеми Рівненщини. Продовжую працювати в команді Президента. Уже приступаю до виконання своїх професійних обов’язків. Сьогодні проведу першу нараду», – підкреслив Олександр Кохан.

переглядів: 54


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *