Олександр НЕСТЕРУК: “Цей рік став для мене натхненням ще активніше працювати на благо людей!”

Щасливе
11.01.2020  10:00

Олександр НЕСТЕРУК: “Цей рік став для мене натхненням ще активніше працювати на благо людей!”

Відвідувачі – не дивина у редакції нашого журналу. Майже щодня приходять рівняни, щоб розповісти про свої проблеми чи уточнити необхідну інформацію. Буває, що гості приходять, аби подякувати комусь за хорошу роботу, добрі справи.

Кілька днів тому до нас завітали дві рівнянки Галина ВОЙТОВА та Ганна РОМАНЮК, аби висловити щиру подяку міському депутату від фракції “Батьківщина” Олександру НЕСТЕРУКУ за те, що він допоміг облаштувати їхній двір на Соборній, 430.

“Ми довгий час просили, щоб у нашому дворі встановили лавку, аби ми могли там посидіти, поговорити та просто відпочити. Але ніхто нам не допомагав. А потім ми зустріли на вулиці депутата Рівнеради Олександра Нестерука та розказали йому про нашу проблему. І не повірите – він відразу відгукнувся”, – розповідають рівнянки.

І таких історій, коли Олександр НЕСТЕРУК, відгукнувся й надав допомогу, назбиралося за рік чимало. Саме тому не виникло сумнівів щодо того, хто заслуговує на звання “Меценат року”. У правильності цього вибору вдалося пересвідчитися не один раз.

 

Це дуже важлива допомога для нас!”

На початку грудня, перед Міжнародним днем людей з інвалідністю, Олександр НЕСТЕРУК завітав в обласну організацію Рівненщини Українського товариства сліпих, аби привезти необхідне – крупи, олію, солодощі, сир, продукти стали частиною продуктових пакетів, які традиційно роздають у ці дні людям з інвалідністю. Подібної допомоги потребує чимало людей з вадами зору. Щоб отримати такий продуктовий пакет, з’їжджаються члени УТОС з різних куточків Рівненщини.

“Це вже приємна традиція для нас – отримати такі продуктові пакети, ми щороку очікуємо, що буде подібна допомога. Зараз складні часи для всіх людей, у тому числі й для тих, хто має вади зору, тож надання пакетів з продуктами – реальна підтримка для нас”, – розповів член УТОС Олександр БУЗНА.

Спонсорство має незамінне значення для рівненської обласної організації УТОС:

“Ми намагаємося допомогти наших членам, чим можемо. І для цього нам потрібна підтримка, тож багато років поспіль ми звертаємося за поміччю до Олександра НЕСТЕРУКА, який завжди радо відгукується на наші прохання, консультується, що нам потрібно”, – говорить голова Рівненської обласної організації УТОС Любов БОРОВСЬКА.

 

Допомагати слід не “під вибори”, а завжди”

У справі підтримки людей з вадами зору Олександр НЕСТЕРУК бере максимально дієву участь – усі продукти привозить на власному авто, власноруч розвантажує, а пізніше роздає пакунки. Для багатьох це ще й хороша можливість звернутися до міського депутата зі своїми проблемами.

“На жаль, ця категорія людей – особливо вразлива, потребує захисту та піклування, але наші можновладці не поспішають забезпечити належний рівень життя для цієї соціальної групи. І тому хочеться зробити для них щось хороше, аби вони не були сам на сам зі своїми проблемами. Цілком усвідомлюю, що допомога потрібна завжди, тому стараюся помагати постійно, а не “під вибори”, як це прийнято робити зараз”, – підкреслює Олександр НЕСТЕРУК.

Ми вирішили розпитати у пана Олександра про його життєві принципи, сутність благодійності та плани на майбутнє.

 

“У мене є мрія, аби рівняни завжди посміхалися”

– Багато років поспіль у мене є мрія, аби рівняни були щасливіші, прагну зробити якомога більше добрих справ. У мене немає політичних амбіцій: я не хочу ні посісти мерське крісло, ні стати нардепом. Моя ціль – працювати задля блага тих, з ким я живу в одному місті. Влада мене не цікавить. Найкраща винагорода – бачити щасливі погляди рівнян. Переломний момент для мене стався в 2007 році, коли я один із перших з депутатів поставив за свої гроші дитячий майданчик. У своєму дворі й сусідньому. І тоді побачив в очах мешканців щастя, що врешті для дітей є простір, де можна гратися. З того часу я все частіше почав задумуватися, що ще можна створити для тих, хто живе в моєму окрузі, в місті Рівному. З того часу все більше хочеться, аби люди частіше раділи, а не сумували, щоб пересічні рівняни почувалися у своєму місті комфортніше.

 

Хочеться, щоб рівняни мали затишне місце для прогулянок та відпочинку”

– Разом з колегами ми за цей рік провели велику кількість публічних заходів для рівнян та гостей міста. Один із таких заходів, який мені запам’ятався, це святкування Дня хіміка, в рамках якого відбулося відзначення 50-річчя від дня створення “Азоту”. Розповідали і про розвиток цього хімічного підприємства, і про створення парку Хіміків в мікрорайоні “Ювілейний”. Навіть приходили ті, хто пам’ятав, де яке дерево садив. Дуже приємно було чути слова вдячності за те, що нам вдалося зберегти цей парк. Цікаво, що багато хто відзначав: парк Хімків є одним із найкращих парків в Рівному. Підкреслюю, це самі рівняни так говорять.

Разом з колегою Любов’ю Романюк провели фестиваль “Рівненські пироги” – це вже третій поспіль фестиваль у нашому місті. Також дуже яскрава подія – фестиваль дерев’яних скульптур “Українська казка”, який відбувся  у парку “Хімік”. Продемонструвати свої уміння приїхали 12 майстрів-різьбярів з Харкова, Одеси, Житомира, Львова, Сум і Закарпатської області. Організатором дійства був скульптор Олександр Козачук, я був меценатом цього свята. Під час фестивалю скульптори вирізали скульптури у парку й після дійства дерев’яні витвори залишилися там же. За п’ять днів фестиваль дерев’яних скульптур відвідало близько п’яти тисяч людей. А на закриття прийшло ще кілька тисяч. Відвідувачі активно спілкувалися, роздивлялися скульптури, цікавилися деталями.

Для скульптур я облаштував алею, погодив її розташування і з міською владою, і з громадою, адже в парку часто відпочивають мами з дітками, які катаються на іграшкових авто, тож ми вислухали думку батьків і розташували алею там, де вона нікому б не заважала. Це подарунок моєму місту – символічно, що її відкривали саме на День Рівного. Для мене парк “Хіміків” має особливе значення, з ним пов’язані приємні спогади, але також хочеться, щоб рівняни мали затишне місце для прогулянок та відпочинку.

 

“Молодь потребує умов для розвитку”

– У 2019 році вдалося провести “Кубок майбутніх чемпіонів”. Це спортивні змагання для юних футболістів, деякі з них продовжують в майбутньому свою спортивну кар’єру. Переконаний, що молодь потребує умов для розвитку, для росту. Тим паче, що Рівне – спортивне місто зі своїми традиціями. Більше того, наскільки мені відомо, уже в 2020 році почнеться реконструкція стадіону “Авангард” і вже у 2021 році наша команда “Верес” зможе приймати футбольні дружини з інших міст. У 2020 році планую організувати Кубок стронґменів у Рівному.  Крім того, я очолюю осередок стронгменів у Рівненській області

 

“Люди не вірили, що це відбувається”

– Вдалося чимало зробити як міському депутату. Наприклад, добитися того, що заасфальтували дорогу та прибудинкову територію на вулиці Соборній, 257. Рівняни, які там мешкають, не вірили своїм очам, що на їхній вулиці відбувається ремонт, адже майже сорок років там нічого практично з благоустрою не робили. Хочу зазначити, що я вдячний заступнику міського голови Рівного Олексію Хмилецькому, який сприяв у вирішенні цього питання, а також міському ШЕУ, за допомогою якого вдалося втілити ці зміни.

“Цей рік був складним, але він також надихає активно працювати далі”

– Рік, що минає, видався особисто для мене дуже складним, було багато випробувань. Але, як часто буває в житті, складнощі стали натхненням працювати ще більше, активніше й натхненніше. Тим паче, робити добрі справи, адже без цього жити неможливо. Вважаю, що найголовніше – ставитися до людей з повагою та допомагати у міру можливостей. Попри всі труднощі та завдання, які ставить переді мною та усім українським народом сучасність, дивлюся на світ з позитивом і маю мотивацію для дальшої діяльності на користь міста та громади.

, , , переглядів: 264

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *