Оновлення на мосту через річку Случ на Сарненщині: важлива інформація для мешканців

Щасливе
27.02.2024  13:00

Сарни готуються до важливого етапу: капітальний ремонт мосту через річку Случ наближається до завершення. Після довгоочікуваних робіт відновлення руху транспорту через цей важливий міст заплановано на найближчі тижні. Проте, перед цим, мешканців чекає період обмежень, про які варто знати.

Підрядна організація, що здійснює ремонтні роботи, відзначає, що для завершення проекту потрібно провести завершальний етап робіт. Цей етап передбачає перекриття руху транспорту через міст на два дні – 28 та 29 лютого 2024 року.

У зв’язку з цим, мешканців просять дотримуватися інструкцій та вказівок щодо об’їзду. З метою забезпечення безпеки та зручності маршрутів, пропонуються такі альтернативні шляхи:

  1. Маршрут Т-18-11 через села: Гранітне, Вири, Ясногірка, Чабель, Лінчин, Михалин, Березне, Кам’янка, Антонівка.
  2. Маршрут Н-25 через села: Яринівка, Малушка, Катеринівка, Сарни.

За словами голови Сарненської районної державної адміністрації Олександра Кохана, відновлення руху на мосту є важливою подією для всієї громади, і він закликає мешканців бути обережними та дотримуватися вказаних маршрутів.

Відзначаємо, що роботи з капітального ремонту мосту мають велике значення для безпеки та зручності мешканців Сарненщини та всіх, хто користується дорогами району. Спільними зусиллями ми забезпечимо безпеку та комфорт на дорогах нашого регіону.

переглядів: 124


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *