Операція на межі: історія військового з Рівненщини, який уцілів завдяки майстерності лікарів

Щасливе
12.06.2024  21:00

Військовослужбовець з Рівненщини, 37-річний чоловік, протягом більше двох тижнів носив у шиї небезпечний осколок, який розташувався поруч із сонною артерією. Це поранення він отримав на початку травня цього року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Невельське на Донеччині. Уламок пошкодив м’які тканини шиї праворуч і застряг там, що поставило його життя під серйозну загрозу.

Одразу після поранення військовослужбовця доправили до однієї з лікарень Дніпра, а згодом евакуаційним потягом перевезли до Рівного. Спершу він перебував у Центральній міській лікарні, а потім був скерований до Обласного центру ортопедії, травматології та вертебрології Рівненської обласної клінічної лікарні імені Юрія Семенюка для проведення термінового оперативного втручання.

Операцію провела команда досвідчених лікарів ортопед-травматологів-вертебрологів. Валентин Піонтковський та Богдан Мироник зіткнулися з надзвичайно складним завданням: уламок знаходився лише за один сантиметр від сонної артерії. Пошкодження цієї артерії могло призвести до катастрофічної кровотечі, що загрожувала життю пацієнта.

Завдяки високій кваліфікації та злагодженій роботі команди хірургів, операція пройшла успішно. Лікарям вдалося безпечно видалити уламок, уникнувши пошкодження артерії.

За кілька днів після операції військовослужбовця у задовільному стані було виписано з лікарні.

Обласний протипухлинний центр проведе прийом у Острозі

переглядів: 61


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *