Оплачувати покупки на LeBoutique тепер можна в один клік з Masterpass

Щасливе
29.08.2017  16:08

Для розрахунків на сайті та в мобільному додатку шопінг-клубу тепер не потрібно тримати банківську картку в руках.

Шопінг одягу, взуття, аксесуарів і товарів для дому стає ще легшим. LeBoutique, Mastercard і ПриватБанк інтегрували в онлайн-магазин leboutique.com і мобільний додаток «LeBoutique – шопінг-клуб» рішення для оплат за допомогою цифрових гаманців Masterpass. У цифрових гаманцях безпечно зберігаються дані банківських карток різних платіжних систем. Розрахунки з Masterpass швидші й зручніші, адже користувачеві не потрібно щоразу вводити карткові реквізити (CVC-2 код, номер картки тощо) для оплати. Гарантом безпеки платежів виступає Mastercard.

«Покупки в LeBoutique – це такий самий шопінг, як і у звичних офлайн-магазинах, тільки легший. Ми забезпечуємо клієнтський досвід, що максимально відповідає нашому позиціонуванню – легкий, приємний, технологічний та сучасний. Партнерство з Mastercard та ПриватБанком – це ще один крок на шляху до ідеального клієнтського сервісу в здійсненні онлайн-покупок, – зазначає Роман Онищенко, співзасновник шопінг-клубу LeBoutique. – Сьогодні LeBoutique входить до топ-20 торговців на ринку цифрової комерції в Україні й до трійки вітчизняних лідерів у категорії fashion eCommerce. Цього року компанія отримала статус найкращого інтернет-магазину України за версією E-Commerce Awards 2017».

Для оплати з Masterpass в онлайн-магазині й додатку необхідно обрати відповідну опцію на сторінці замовлення та натиснути кнопку Masterpass. Користувачі, в яких уже є зареєстрований цифровий гаманець, авторизуються на сайті магазину через номер мобільного телефону й отримують доступ до раніше доданих карток. Створити свій цифровий гаманець і додати банківські картки можна безпосередньо на сайті чи в додатку.

«За даними нашого дослідження Masterindex, 50% європейців, які здійснюють купівлі онлайн, купують саме одяг і взуття. У співпраці з одним із лідерів української цифрової комерції в напрямі fashion ми вбачаємо великий потенціал для розвитку й популяризації безготівкових онлайн-платежів в Україні. Оплати з Masterpass – це крок назустріч новому виміру комфорту для онлайн-покупців», – зазначив Сергій Францішко, віце-президент з розвитку бізнесу Mastercard в Україні, Молдові, Грузії та країнах Центральної Азії.

Оплати на сайті та в мобільному додатку LeBoutique за допомогою Masterpass здійснюються з використанням платіжного сервісу LiqPay. Еквайрером платежів виступив ПриватБанк.

«ПриватБанк розширює можливості своїх передових сервісів, тепер покупки в один клік за допомогою Masterpass будуть доступні клієнтам одного з найпопулярніших онлайн-бутиків LeBoutique, – зазначає керівник Центру електронного бізнесу ПриватБанку Сергій Харітіч. – Саме завдяки ПриватБанку перевагами Masterpass вже користуються клієнти понад двох тисяч провідних українських інтернет-магазинів».

З нагоди запуску нового платіжного рішення на сайті й у мобільному додатку онлайн-магазину LeBoutique і Mastercard дарують користувачам 100 грн на наступну покупку за умови оплати замовлення з Masterpass.

Платформа цифрових гаманців Masterpass працює в Україні на сайтах і в мобільних додатках понад 2 000 торговців з липня 2016 року й об’єднує мільйони користувачів і торговців у 35 країнах світу. Рішення для оплат в один клік з Masterpass доступне для користувачів сервісів онлайн-платежів і переказів, чат-бота для грошових переказів у Facebook-месенджері, а також низки мобільних додатків для швидких цифрових оплат таксі, пального на заправках, мобільних послуг, парковки тощо.

, , , , , , , , , , , , , , переглядів: 1 328


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *