Органний зал у Рівному засяяв новими барвами (+ФОТО)

29.09.2017

Органний зал у Рівному засяяв новими барвами (+ФОТО)

Сьогодні центральною темою обговорення у соцмережах та й серед перехожих міста є – площа біля філармонії та нова підсвітка органного залу, адже цю місцину почали модернізувати, і рівняни у подиві проходять повз таку новинку.

На облаштування площі біля залу камерної та органної музики, що на Соборній, 137 витратять з бюджету Рівного 1 мільйон 875 тисяч гривень, роботи проводить ПП «Сантехбуд-К».

(візуалізація проекту реконструкції МБЛ Компані)

Біля будівлі поклали бруківку та облаштовують імпровізований фонтан, у центрі якого буде розміщена арфа. По лівій стороні встановлять лавочки. Окрім того, планують підключити безкоштовний wi-fi. А  позолочений годинник, який  довгий час не працював,  скоро знову “піде”, адже його відремонтували.

Також на старовинній будівлі встановили яскраву підсвітку. Рівняни з цього приводу не дуже радіють, адже майже кожен городянин краще  знає куди вкласти гроші, що підуть на модернізацію.

Фото: Типове Рівне

Про це пише ERVE.UA

, , , , , , , ,


Один коментар
  1. Не хочу нікого образити, але той хто робив цю підсвідку взагалі немає смаку і знань по цій справі. Таке враження, що які фанарі і які кольори знайшли такі і втулили. Цікаво який кошорис цієї підсвітки?

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *