ОСББ Рівненщини отримали відшкодування за енергоефективність

Щасливе
20.03.2024  11:00

9 об’єднаним співвласникам багатоквартирних будинків у Рівненській області вже нараховано мільйони гривень компенсації за утеплення їхніх будівель. Це стало можливим завдяки реалізації Комплексної програми енергоефективності області на період з 2018 по 2025 рік.

Минулого року понад мільйон гривень було виплачено учасникам програми “Енергодім”. Загалом з обласного бюджету надано 86 компенсацій для 9 ОСББ, що дозволило значно скоротити витрати на енергоресурси для мешканців.

Як курсують у Рівному нові автобуси №6

Наприклад, ОСББ “Промінь-Рівне” в обласному центрі заощаджує чверть теплоенергії, а ОСББ “Гагаріна 1” – навіть до 50%.

“У зв’язку з воєнним станом в Україні нові кредити для ОСББ за останні два роки не видавались. Тому компенсуються відсотки за кредитами, оформленими до 24 лютого 2022 року. На поточний рік з обласного бюджету виділено 3 мільйони гривень на такі відшкодування”, – розповів директор Департаменту ЖКГ, енергетики та енергоефективності Рівненської ОДА Володимир Пшеюк.

Варто зазначити, що банками-партнерами для відшкодування відсотків є Приватбанк, Ощадбанк, Укргазбанк, Кредобанк та, з кінця 2023 року, Глобус Банк. На даний момент кредитування відновлено лише останнім. Нагадаємо, згідно з програмою з обласного бюджету, відшкодовується 10% ставки за кредитом для ОСББ, що є учасниками програми “Енергодім” Фонду енергоефективності.

Умови кредитування можна дізнатись у банків-партнерів, а детальну інформацію щодо участі в обласній програмі – у департаменті ЖКГ, енергетики та енергоефективності облдержадміністрації за контактними даними: вул. І. Вишенського, 4а, м. Рівне, 401 каб., тел. (0362) 65-37-06.

, , , , переглядів: 71


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *