Ощадбанк скасує прив’язку карток та рахунків до відділень

Щасливе
19.05.2017  09:35

Ощадбанк розпочав впровадження IT-проекту “Об’єднані дані”, що дозволить “відв’язати” клієнта від конкретного відділення. Про це повідомляє прес-служба банку.

Проект забезпечить консолідацію інформації по 24-х регіональних управліннях банку в єдину централізовану систему. Повідомляється, що він передбачає кардинальне оновлення ключового програмного забезпечення та створює передумови для якісного та швидкого обслуговування клієнтів у будь-якому відділенні Ощадбанку по всій країні.

Від санкцій проти російських підприємств може постраждати українська економіка

За словами голови правління Андрія Пишного, створення єдиної ІТ-інфраструктури Ощадбанку дозволить звести всю клієнтську  інформацію в єдиному інформаційному просторі. Кожне з регіональних управлінь буде переведено на нову систему.

Як відбуватиметься продаж держмайна через ProZorro

Робота над проектом розпочалась в середині 2015 року. Наразі проведено функціональне тестування всіх модулів системи та пройдено перші етапи міграції даних клієнтів центрального офісу та одного з регіонів.

Про всі роботи банк буде заздалегідь попереджати клієнтів на офіційному сайті та ФБ-сторінці, в оголошеннях у відділеннях, в SMS-повідомленнях.

банк

, , переглядів: 1 198


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *