Золота осінь шириться Рівненщиною, якщо на полум’яні барви свого міста, села ви вже намилувались, погляньте як виглядає одна з найпопулярніших туристичних перлин нашої області – Тараканівський форт. Взимку він понурий і чорний, а восени вкривається яскравими шатами. Яскрава фотозона, що й казати!
![](http://my.rv.ua/wp-content/uploads/2017/10/fort3.jpg)
Фото: Валентина Кобріна
![](http://my.rv.ua/wp-content/uploads/2017/10/fort4.jpg)
Фото: Валентина Кобріна
![](http://my.rv.ua/wp-content/uploads/2017/10/fort5.jpg)
Фото: Валентина Кобріна
![](http://my.rv.ua/wp-content/uploads/2017/10/fort.jpg)
Фото: Валентина Кобріна
![](http://my.rv.ua/wp-content/uploads/2017/10/fort1.jpg)
Фото: Валентина Кобріна
![](http://my.rv.ua/wp-content/uploads/2017/10/fort2.jpg)
Фото: Валентина Кобріна
Дубенський форт, Тараканівський форт, Нова Дубенська фортеця (інші назви форту) — архітерктурна пам`ятка 19 століття, розташувалися неподалік від села Тараканів Дубенського району Рівненської області, в мальовничій місцевості над рікою Іквою.