Особливе святкування річниці: рівняни поділилися власною кров’ю

Щасливе
01.10.2019  15:00

Напередодні 27-ої річниці з дня заснування газети “ОГО” члени колективу видання, а також працівники телеканалу “Рівне1” вирішили долучитися до доброї справи.

  • Вже двадцятий рік поспіль з нагоди дня народження газети “ОГО” наш колектив стає донорами крові для тих, хто цього потребує, – говорить засновник ВД “ОГО”, директор ТРК “Рівне1” Віктор ДАНИЛОВ. – Це стало вже доброю традицією для колективу. Найкращим подарунком до нашого свята є усвідомлення того, що наша кров може врятувати комусь життя.

Цього року колектив здав кров адресно, для жінки з Острозького району, яка має 50 відсотків опіків тіла та знаходиться в опіковому відділенні РОКЛ.

Кожен, хто відповідає певним критеріям здоров’я, може стати донором. Всі охочі повинні мати при собі паспорт з рівненською реєстрацією, відповісти на низку запитань лікарів, аби ті могли переконатися, що ви підходите для процедури. Після чого вас пригощають чаєм і ви прямуєте до кабінету переливання крові.

Газета “ОГО” не припинятиме проводити акцію, тож наступного року знову завітає до станції переливання крові, до чого закликає і усіх небайдужих.

, , , , , переглядів: 1 018
Один коментар
  1. Дякуємо за ваші щирі та милосердні серця!!!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *