Острожчина має першого генерала

Щасливе

Острожчина офіційно має першого генерала!

Президент України підписав Указ №177/2022 “Про присвоєння військового звання” бригадного генерала трьом військовим. Одним з них виявився уродженець с. Хорів Валерій Іванович Стецюк – начальник Центрального управління оборонних ресурсів Генерального штабу Збройних Сил України.

 

Дякуємо за оборону, за охорону, за відданість та подвиг!

, , , , Переглядів: 2 031

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *