Освітні навчання “Ядерна школа РАЕС” завершила перші тренінги

квиток на автобус
Щасливе
03.02.2024  19:15

У рамках профорієнтаційного проєкту «Ядерна школа РАЕС», у  навчально-тренувальному центрі Рівненської електростанції завершилися тренінги за темою лідерства.

Цього року до занять долучились близько 90 старшокласників з м. Вараш, с. Заболоття, с. Цміни та здобувачі освіти професійно-технічного училища РАЕС. У першому семестрі учні вже побували з ознайомчими екскурсіями на об’єктах електростанції, поспілкувалися зі спеціалістами різних підрозділів, а також відвідали відкриті уроки з різних видів спорту. У новому році їх очікує не менш насичена програма. – повідомляє Рівненська АЕС.

За словами організаторів, головною метою цього проекту є поглиблення знань про атомну енергетику, профорієнтація й формування потенційного кадрового резерву Рівненської атомки.

Протягом тижня хлопці і дівчата, розділені на декілька груп, отримали більше інформації один про одного, поділилися своїми інтересами та поглядами на майбутнє, і розширили свої знання щодо того, яким має бути сучасний лідер.

До слова, такий проект втілюється вже 7 рік поспіль. Саме цю тему обрали першою, адже відділ розвитку персоналу РАЕС щороку проводить для працівників підприємства навчання за цим напрямом.

переглядів: 52


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *