ОТГ на Рівненщині кличе всіх на запальну Укротеку

Щасливе

Мешканців Олександрійської ОТГ та всіх гостей об’єднаної територіальної громади запрошують на запальну та драйвову Укротеку.

– Маса позитивних емоцій, класних вражень та звісно дискотека української музики від відомого діджея Micik Gonibez чекає на всіх гостей дійства, – говорить голова Олександрійської ОТГ Микола Шустов. -Запам’ятайте, а краще позначте в календарі 12 травня 20:00 парк села Олександрія.

 

, , , Переглядів: 1 124

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *