Отоларингологи з усієї України завітали до Рівного

09.02.2020

Отоларингологи з усієї України завітали до Рівного

Лікарі-отоларингологи з усіх областей України завітали до Рівного, на міжобласну конференцію українського наукового медичного товариства.

До речі, Центр мікроендоскопічної хірургії ЛОР органів на базі Рівненської центральної міської лікарні вперше проводить подібну медичну конференцію та завдяки Володимиру Соколовському започатковує щорічні ” Отоларинголічні Дні”.

Хірургія вуха розвивається в багатьох містах, в даному випадку місцеві отоларингологи на чолі з Володимиром Соколовським почали це розвивати у Рівному. Вже протягом трьох років вони оперують у Центрі мікроендоскопічної хірургії ЛОР органів на базі Рівненської центральної міської лікарні. За цей час було прооперовано велику кількість хворих, серед яких як місцеве населення так і пацієнти зі всіх областей України.

Тут кожен запрошений послухав лекції професорів про сучасні технології діагностики та лікування у галузі отоларингології, а ще поспілкувався з кращими спеціалістами своєї справи, а саме: з організатором конференції, завідувачем Центру мікроендоскопічної хірургії ЛОР органів Рівненської центральної міської лікарні – Володимиром Соколовським, з Олександром Яшаном – професором, завідувачем кафедри отоларингології та офтальмології ДВНЗ “Тернопільський національний медичний університет ім. І.Я.Горбачевського МОЗ України”, та Хоружим Ігорем Володимировичем, к.м.н., лікарем отоларингологом КНП ” Тернопільська комунальна міська лікарня #2″.

Подібні науково-медичні конференції проводяться для того, щоб все-таки наші отоларингологи, які знаходяться в районних центрах, та не мають можливості відвідувати наприклад республіканські або міжнародні різні конференції, мали можливість все-таки навчатися, підвищувати свій рівень. Запрошені спікери ділилися набутим досвідом із кожним учасником конференції, розповідали про складні випадки у їх практиці та представляли різноманітні методики лікування. Деякі лікарі показували відео, зняті під час важких операцій, що допомогло усім присутнім краще зрозуміти сам процес. Головна задача подібного медичного дійства, звісно ж, це обмін досвідом. Це те, що в кінцевому результаті допоможе нам з вами бути здоровішими і краще себе почувати, і все, що направлено на благо людини. А поки лікарі-отоларингологи застосовуватимуть набуті на конференції знання, організатори вже планують наступне медично-наукове дійство.

, , , , , переглядів: 1 103Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *