Отримати водійські посвідчення у Рівному стане ще зручніше

Щасливе
03.02.2024  09:17

А все тому, що влада міста разом із сервісним центром МВС  придбало для зручності рівнян сучасні транспортні засоби для здачі іспитів.

” – Ми зацікавлені в тому, щоб усі послуги для рівнян були максимально зручними. Наше завдання – підтримувати такі сучасні сервісні центри, адже йдеться насамперед про комфорт рівнян, – говорить секретар Рівненської міської ради, в.о. міського голови Рівного Віктор Шакирзян. – Попит на отримання посвідчення водія невпинно зростає. Тому коли до нас звернулися з потребою у розширенні автопарку, аби усі бажаючі мали можливість без черг та в максимально комфортних умовах скласти іспити у сервісних центрах МВС Рівненщини, ми підтримали цю ініціативу.”

Поповнився автопарк територіального сервісного центру МВС Рівного, двома сучасними автівками, які обладнані чотирма відеокамерами. Це дасть змогу одночасно контролювати усі рухи як кандидата у водії, так і екзаменатора. Що в подальшому, забезпечить можливість оскаржити результати іспиту.

До слова, у минулому році сервісні центри МВС Рівненщини встановили рекорд. Вперше видали 18459 посвідчень водія, а це на 1600 посвідчень більше ніж у 2022. І ця цифра, за словами спеціалістів,  постійно зростає.

переглядів: 104


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *