П’ять медалей привезли рівняни з Чемпіонату України

Щасливе
31.01.2022  11:48
З 27 по 30 січня 2022 року у Львові тривав чемпіонат України серед молоді (18 і 20 років) зі спортивного й бойового самбо. Загалом у змаганнях взяв участь 261 спортсмен із усієї України.
Команду Рівненської області представляли вихованці ДЮСШ#5 міста Рівного, яких тренує Дмитро Коба.
У перший день чемпіонату змагалися у спортивному самбо юнаки та дівчата віком 17-18 років.
⭐Дарина Коба продемонструвала хороший рівень підготовки та стала срібною 🥈 призеркою чемпіонату України серед дівчат. Спортсменка виграла три сутички і, на жаль, у фіналі травма ноги завадила стати чемпіонкою.
⭐Микола Симончук виграв п’ять сутичок. Больовим прийомом він переміг у сутичці за вихід до фіналу чемпіона світу 2021 року! Проте, у фіналі поступився і виборов срібну медаль 🥈чемпіонату України!
У другий день змагань Тимур Самедов виборов срібло🥈 юніорського чемпіонату України. На жаль, травма ноги отримана ще в першій сутичці, завадила стати чемпіоном.
Третій день чемпіонату України серед юніорів для рівненських спортсменів був дуже результативним. Змагались з бойового самбо.
🥇Михайлов Юрій у ваговій категорії 88кг став чемпіоном України;
🥇Куцель Максим у ваговій категорії 58 кг також виборов золоту медаль та став чемпіоном України;
🥈Ляшук Едуард у ваговій категорії 71 кг – срібний призер!