«Пакунки Малюка»: як ця ініціатива діє на Рівненщині

Щасливе
19.04.2024  08:00

У Рівненській області, як і в інших регіонах України, вже декілька років поспіль впроваджується програма “Пакунки Малюка”. Як відомо, ця ініціатива держави спрямована на підтримку молодих сімей та допомогу їм у початковому етапі виховання дітей.

Відтак, за цією програмою в області підтримку отримали 255 родин.

Основна мета ініціативи – забезпечити новонароджених і їхніх батьків необхідними засобами та предметами для догляду за малюками. Більшість пакунків отримують безпосередньо в пологових будинках, що значно спрощує процес для молодих батьків.

Рівненщина: сплачено понад 41 мільйон акцизного податку

Кожен пакунок, який надається за програмою, складається з сертифікованих засобів і виробів, які вже перевірені на відповідність стандартам безпеки. Вартість одного такого пакунка для держави становить 7689 гривень, проте для батьків це значно дешевше, ніж купувати всі предмети в роздріб.

Під час недавньої наради, заступниця голови Рівненської обласної державної адміністрації, Людмила Шатковська, вказала на необхідність перерозподілу залишків бебі-боксів для тих пологових відділень, де вони ще не представлені.

Для молодих батьків, які мають намір скористатися цією послугою або зацікавлені у грошовій компенсації, рекомендується ознайомитися з інформацією на офіційному сайті Рівненської ОДА.

 

переглядів: 56


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *