Пам’яті Героя: історія Руслана Оводюка

Щасливе
13.03.2024  13:52

5 червня 1984 року у серці Західної України – Рівному, народився і виріс чоловік, який своїм життям віддавав шану сім’ї та країні. Ім’я його — Руслан Оводюк.

Після закінчення школи, чоловік вирішив долучитися до будівельної справи, а згодом створив власний успішний бізнес у цій галузі. Та найбільше його щастя була сім’я. Він взяв на себе важливу роль батька для своїх дітей, виховуючи іх з любов’ю та пильним піклуванням.

“Коли ми одружилися, у мене було двоє діток. Він прийняв їх як своїх рідних, разом народили іще одну дитину. Згодом народилися внуки — їх у нас четверо, чекаємо на п’ятого…” – розповідає дружина Героя Наталія.

Проте, коли Україна потребувала захисту, Руслан не вагався. Його викликано служити, і він віддався цьому з повним розумінням і самовідданістю.

“Весь час він запевняв, що все у нього добре, що з ним все в порядку, більше розпитував про дітей, казав: “Наташа, все нормально,що ти переживаєш? Краще розкажи, що там малеча. Він нічого не говорив, все тримав у собі. Я навіть не знала, де саме він служив, навіть в якій області. “ – пригадує жінка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Весна – час прогулянок: як заохотити дітей замінити телефон на свіже повітря

На жаль, великий патріот і чудовий батько Руслан Оводюк загинув, виконуючи свій військовий обов’язок на передовій, 8 березня 2024 року. Його життя стало жертвою захисту країни та її майбутнього.

Сьогодні, 13 березня, місто Рівне провело в останню путь нашого Героя.

Вічна пам’ять!

переглядів: 146


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *