Пам’ять про Героя: Спогади сестри про Романа Корнійчука

Щасливе
21.05.2024  17:00

У день, коли Роман Корнійчук міг би відзначати своє 36-річчя, його сестра Ліна Бородинська поділилася зворушливими спогадами про дитинство та життя брата, який загинув на війні. Ці спогади проливають світло на життя людини, яка віддала своє життя за мир та незалежність своєї країни.

“Ромчик ніколи не любив святкувати свої дні народження,” – згадує Ліна. – “З дитинства у нього не виробилася ця звичка, бо він був п’ятою дитиною в нашій великій родині, і батькам не завжди вистачало часу та уваги для кожного з нас.”

Роман був середньою дитиною в сім’ї, і це позначилося на його характері. Ліна згадує, що він не любив бути в центрі уваги. “На відміну від нашої наймолодшої сестри Марійки, яка завжди домагалася свого свята, Ромчик залишався в тіні,” – говорить Ліна. Проте згодом його життя змінилося завдяки коханій дружині Тані, яка допомогла йому навчитися приймати любов та турботу.

“Таня зробила його щасливим,” – розповідає Ліна. – “У шлюбі Роман розкрив свої найкращі риси, які раніше залишалися прихованими. Вона навчила його любити себе і приймати турботу від інших.”

Останній день народження Романа, який вони святкували разом, відбувся в Одесі, де він з другом Ігорем здобував офіцерські звання. “Це було його 35-річчя, і він отримав потрійний подарунок,” – згадує Ліна. – “Вперше побував на морі, його провідала Таня з маленькою донечкою Октавинкою, а також наші сестри Марійка і Катя. А його друг Сашко Кирилов організував святкування з рестораном на яхті, тортом і свічками.”

Ліна розповідає, що Роману сподобалося бути в центрі уваги, особливо в колі найближчих людей. “Хіба може не сподобатися бути серед тих, хто тебе любить і поважає?” – каже вона.

У своїх спогадах Ліна висловлює подяку кожному, хто був поруч з Романом і ділився з ним своєю любов’ю та підтримкою. “Дякую Богу за кожного, хто ділився собою з моїм братом, і за тих, з ким ділився він,” – говорить вона.

Вічна шана Герою!Його життя, обірване війною, продовжує жити в спогадах і любові, яку він дарував своїй родині та друзям.

Герої не вмирають: пам’яті захисників, які віддали свої життя за Україну

переглядів: 314


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *