Пам’яті Героя: Назар Снітчук із Костопільщини повертається додому

Щасливе
24.02.2024  17:00

Серед трагедії війни, до рідного порога повертається ще один герой – молодий воїн Назар Снітчук. Він помер у віці лише 22 років, виконуючи свій військовий обов’язок. Воїн загинув 17 лютого 2024 року під час виведення особового складу з Авдіївки на Донеччині. Воїн отримав поранення несумісні з життям.

Народжений 25 червня 2001 року у Костополі, Назар виріс та навчався в місті. Закінчивши ліцей і коледж, він обрав військову кар’єру, вступивши до Державної прикордонної служби України. Він був молодим, але вже з перших днів своєї служби проявив себе як справжній захисник своєї країни.

З натхненням і рішучістю він став частиною великої родини воїнів, служачи як інспектор прикордонної служби та гранатометник третього відділення. Назар проходив навчання навіть у Великобританії, демонструючи свою готовність і професіоналізм.

Він вирушив на передову у січні 2024 року, де боровся за незалежність і безпеку своєї країни разом з іншими героями. Його пам’ять буде жити у серцях рідних, друзів та побратимів, які пам’ятатимуть його як сміливого та відданого патріота.

Деталі про похорон та вшанування пам’яті Назара будуть повідомлені пізніше. Нехай його душа знаходить спокій у вічності.

переглядів: 120


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *