Папка24 стала #Paperless

Щасливе
20.10.2017  14:50

Сервіс обміну електронними документами ПриватБанку «Папка24» був перейменований і переїхав на домен paperless.com.ua. Як повідомив маркетинг-директор ПриватБанку Микола Щербина, Paperless залишається найзручнішим і найдоступнішим для бізнесу інструментом підписання документів і стане базовим майданчиком для поширення електронного документообігу на всі сфери діяльності бізнесу. Зміну назви сервісу в банку пов’язують з розвитком однойменної програми відмови від паперів у державних і комерційних організаціях.

«#Paperless – це масштабна програма переведення всього паперового на електронний формат, діджиталізації діловодства та процедур ідентифікації контрагентів і клієнтів банку, – зазначає Микола Щербина. – Такі ініціативи банку знаходять підтримку в регулятора та держави, і найближчим часом ми маємо намір розробити пакет пропозицій щодо переведення в цифровий формат процедур ідентифікації клієнтів, покликаний зробити обслуговування банками своїх клієнтів максимально комфортним».

Сервіс Paperless відкритий для всіх підприємців та юр. осіб України, не лише клієнтів ПриватБанку. Сервіс працює з усіма основними видами ключів ЕЦП – податкової, мін’юсту, ПриватБанку та багатьох інших.

, , , , , переглядів: 1 551


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *