Парфіяни рівненської церкви передали вагому допомогу для ЗСУ

Щасливе
18.03.2024  14:41

Парафіяни Української православної церкви святих мучениць Віри, Надії, Любові і їх матері Софії під керівництвом Василя Приходька, волонтерський рух міста Рівне та особисто волонтер Ігор Риженко об’єднались з перших днів для різнопланової допомоги ЗСУ.

Спочатку активної фази збройної агресії Російської Федерації проти України вони систематично допомагають місцевій теробороні та бойовим підрозділам ЗСУ.  Зокрема надають допомогу 14-ому окремому стрілецькому батальйону “Полісся” (14 ОСБ, в/ч А7098) — українське військове формування ТрО ЗСУ у складі оперативного командування «Захід». Комбат підполковник Валерій Бєліцький постійно відчуває підтримку земляків з Рівненщини. Нині відбулася чергова передача благодійної допомоги, а саме – двох дронів Sparrow v2.0, професійних тактичних турнікетів. Продуктів харчування від благодійниці з міста Костопіль Людмили Панасюк, яка постійно приймає активну участь у волонтерських заходах, що спрямовані на підтримку ЗСУ та ВПО.

Риженко Ігор Миколайович

Комбат Валерій Бєліцький висловив щиру подяку за вчасну та дієву підтримку ЗСУ та зазначив, що в єдності наша сила. Також відзначив, що волонтерська допомога – це те, що реально наближає нашу Перемогу.

Волонтер Ігор Риженко є офіційним нашим представником батальйону «Полісся» зазначив комбат та подякував йому за якісну працю та організацію систематичної допомоги ЗСУ. В свою чергу Ігор Риженко подякував громаді за допомогу та довіру а також наголосив, що волонтерство-  це той вклад який може зробити кожен заради Перемоги та незалежності України.

, , , , переглядів: 106


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *