Партнерство між містами: Візит делегації із Остроленка до Вараша

Щасливе
18.02.2024  15:00

На Рівненщину завітала польська делегація. Дводенний візит представників міста Остроленка (Республіка Польща) до Вараша став важливою подією для обох громад. Делегація мала можливість ознайомитися з різними аспектами життя громади, включаючи роботу органів місцевого самоврядування, функціонування Рівненської АЕС, а також установ освіти, культури та соціального характеру.

“Під час зустрічі з міським головою м.Вараш Олександром Мензулом та іншими представниками місцевої влади обговорювалися особливості функціонування обох міст. Олександр Мензул поділився специфікою міста-супутника Рівненської АЕС, а також розповів про історію та управління містом. Обидві сторони висловили намір розвивати партнерські відносини та розглядають можливості спільних проєктів.” – йдеться у повідомленні Вараської міської ради.

Під час подальшого візиту делегація відвідала різні установи та заклади Вараша, серед яких Інформаційний центр “Полісся”, навчальні заклади, центри реабілітації та соціально-психологічної допомоги. Представники делегації відзначили високий рівень розвитку цих закладів та виразили готовність до співпраці.

До слова, на завершення – міський голова Олександр Мензул отримав офіційне запрошення від польських колег на підписання угоди про співпрацю між містами. Це за словами управлінців, відкриє нові можливості для розвитку обох громад та зміцнення взаємин між Україною та Польщею.

переглядів: 63


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *