Патріарх Філарет нагородив легендарного генерал-майора з Рівненщини

Щасливе
10.03.2018  11:48

Патріарх Філарет нагородив легендарного генерал-майора з Рівненщини

Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у своїй резиденції зустрівся з начальником військового ліцею ім. Івана Богуна, Героєм України генерал-майором Ігорем Гордійчуком.

У ході зустрічі Святійший владика нагородив почесного гостя орденом св. Юрія Переможця. Також орденом св. вмц. Варвари Патріарх Філарет нагородив Тетяну Гордійчук – дружину Героя.

ДОВІДКА

Гордійчук Ігор Володимирович, позивний «Сумрак». Генерал-майор Збройних сил України.

Під час війни на Донбасі на чолі розвідгрупи 8-го полку спецпризначення прорвався на Савур-Могилу із завданням «тримати висоту за будь-яку ціну». При відступі у вантажівку, де знаходився Ігор Гордійчук, влучив снаряд. Офіцер був серйозно поранений. Його і ще кількох бійців російські десантники взяли в полон. Лише через дві доби після поранення його змогли оглянути лікарі в шпиталі.

Ігорю Гордійчуку присвоєно звання Герой України з врученням ордена “Золота Зірка”, він кавалер ордена Богдана Хмельницького ІІ-го та ІІІ-го ступенів.
Погони генерал-майора були вручені Президентом Петром Порошенком під час параду на Хрещатику з нагоди 25-ї річниці Незалежності України 24 серпня 2016 року.

, , , , , переглядів: 2 599

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *