Печатки на документах ставити не обов’язково

Щасливе
19.07.2017  15:31
Сьогодні набув чинності закон України, згідно з яким фізичні та юридичні особи більше не зобов’язані використовувати печатки на документах. Про це повідомляє Еспресо.TV.

Цей закон був опублікований у виданні “Голос України” 19 квітня цього року. Відповідно, закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо викориcтання печаток юридичними особами та фізичними оcобами-підприємцями” набув чинності 19 липня 2017 року, тобто сьогодні.

Закон удосконалює державне регулювання використання печаток у господарській діяльності. Так, згідно з ним, із законодавства виключається вимога про обов’язкове використання печаток (незалежно від їх наявності у суб’єктів господарювання), виключається можливість визнання документа чи угоди недійсним у зв’язку з відсутністю печатки.

Крім того, виключається необхідність використання печаток у взаєминах між приватними підприємствами та державними органами та органами місцевого самоврядування.Також документом встановлюється адміністративна відповідальність за вимагання державним органом або органом місцевого самоврядування наявності відбитка печатки на офіційному документі.

Джерело: http://espreso.tv/news/2017/07/19/vidsogodni_mozhna_ne_vykorystovuvaty_pechatky_na_oficiynykh_dokumentakh

, , , , , , переглядів: 1 049


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *