Перевірка військового обліку: на Рівненщині інспектують 7 громад

Щасливе
07.04.2024  13:00

У квітні 2024 року на Рівненщині планується проведення перевірок стану військового обліку у 7 громадах та на підприємствах.

Як відомо, минулого року спеціальні комісії перевірили стан військового обліку на 530 об’єктах. За даними Рівненської ОДА, найкраще організована робота у цьому напрямку була відзначена у десяти громадах, серед яких Антонівська, Привільненська, Козинська, Зорянська, Шпанівська, Головинська, Деражненська, Миляцька, Мізоцька та Володимирецька. Також зазначено, що на 25 підприємствах та установах також було належним чином організована робота.

Протягом інспекцій було виявлено низку недоліків, таких як відсутність необхідних документів, порушення строків та форм повідомлень про зміну облікових даних, відсутність графіків звіряння даних та заповнення документів з порушенням вимог законодавства.

В Україні вкотре планують підняти тарифи на електроенергію

Нагадаємо, що у 2024 році інспекції стосовно стану військового обліку в державних органах, установах, організаціях та навчальних закладах продовжать свою роботу. Понад пів сотні обласних комісійних виїздів заплановано на цей рік, зокрема у квітні планується відвідати 7 громад та підприємств Рівненщини. Також перевірки проведуть районні комісії.

переглядів: 590


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *