Перша партія посаджена: на Рівненщині вирощують фундук

Щасливе
30.10.2017  14:13

На Рівненщині у Кричильському лісництві Державного підприємства «Сарненське лісове господарство, висадили першу плантацію фундука. Саджанці сарненські лісівники закупили на Львівщині.

Трудились на посадці чималеньким колективом. Хоч рослина і не вибаглива, але для кращого плодоношення висаджували шість різних сортів за спеціальною схемою задля сприяння опиленню.

І вже на початку весни фундук зацвіте красивими сережками, буде першим медоносом для бджіл, а справжнім урожаєм смачних і поживних горіхів порадує через 4-5 років.

Цю рослину родини березових називають також ломбардійським горіхом, і він насправді є окультуреною формою вже давно відомої нам ліщини. Широке застосування йому знаходили ще з античних часів. Сьогодні корисні властивості фундука використовують в кондитерській промисловості: з цих горіхів отримують борошно, пасту, їх солять, смажать, зацукровують. Фундук розводять у багатьох країнах світу. І ось ця справа стає популярною й в Україні.

Орієнтовно на початку весни фундук зацвіте красивими сережками, буде першим медоносом для бджіл, а справжній урожай дасть через 4-5 років.

Повідомляє Рівненське обласне управління лісового та мисливського господарства

, , , , , , , , переглядів: 1 678
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *